Діяча комунізму зі Шрамківки відправили на “музейний спочинок” до Черкас (відео)

12 вересня 2015, 23:18
647073_w_300

Фото з сайту gazeta.ua.

Закон про декомунізацію в Україні успішно впроваджується на практиці. 5 вересня у селищі міського типу Шрамківка, що на Черкащині місцеві активісти зібралися в центрі, щоб прибрати багаторічний пам'ятник Володимиру Леніну, пише "Газета по-українськи".

Акція не носила масштабний характер, і пройшла за допомогою невеликої групи активістів та автокрана-тягача. Хлопці закріпили трос на пам'ятнику і зняли його з постаменту, пізніше вклавши на авто. В результаті Ленін зберігся повністю непошкодженим.

Пам'ятник вже чекають в Черкасах в історичному музеї, де його реставрують та виставлять в ролі експонату. В Черкаси Ленін прибуде у найближчі дні.

"Раніше на пам'ятник Леніна взагалі мало хто звертав увагу, але останні події змусили замислитись, - каже 44-річний Олександр, автор відео. - Треба розуміти, що діячам комунізму, особливо таким, як Ленін, в сьогоднішній Україні місця немає, тому і вирішили його прибрати. Вважаю, на цьому місці має бути пам'ятник нашим сучасним героям.

В той же час хотілося показати, що в українських селах живуть не звірі, а нормальні цивілізовані люди. Тому не стали просто так закидувати Леніну петлю на шию та валити з постамента прямо на землю, відривати голову, тощо.

Один з жителів Шрамківки проявив ініціативу і допоміг з автокраном, а інші домовились з черкаським музеєм, щоб нашого Леніна забрали в ролі експонату. Тому акуратно цивілізовано зняли Іліча та відправили на "музейний спочинок", - каже активіст.

Поділитись

Коментарі

Вгору