Дівчинці, яку вдарило струмом, потрібні кошти на операцію

11 вересня 2019, 20:26

Стан 12-річної Кароліни Петренко з села Ленське Смілянського району, яку позавчора вразило струмом, – тяжкий. Про це журналістам Суспільного розповів Володимир Цапенко, завідувач опікового відділення Першої міської лікарні Черкас. Нагадаємо, дівчинку вразило струмом на залізничній станції «Цвіткове».

Кароліна Петренко у реанімації опікового відділення. Сюди її привезли 9 вересня о 19:30. Як розповідає тітка Кароліни, на залізничній станції дівчинка вилізла на цистерну, щоб зробити фото. Доторкнулася до дротів.

«Вона нічого не пам’ятає, а ось братик і ще сестричка їхня, то розказують, що вони захотіли сфотографуватись, мамі селфі скинуть. Женя, це її брат, у неї в шоці, не сильно пам’ятає», - говорить жінка.

Нині Кароліна при свідомості. У неї обпечено 70 відсотків тіла, 25 із них – глибокі опіки, – розповідає лікар Володимир Цапенко:

«Стан тяжкий, але стабільний. Дитина була здорова. Нічим серйозним не хворіла. Треба зрізати мертве все і закрити свинячою шкірою, яка в аптеках продається. Це перший етап, ну і складна інфузійна терапія».

Зі слів лікаря, завтра дівчинку мають прооперувати. Коштів на це родина не має.

«Ми зараз уже підключили і волонтерів, і щоб родичі теж підключалися, просимо звернутися в районний відділ освіти по місцю проживання. У нас були випадки, коли кожен школяр приносив по 1-2 гривні і цього вистачало на деякий час лікування», - говорить медик.

Коментарі

Вгору