Шоу світіння повітряних куль та запуск Party-тролейбуса: у Черкасах відбудеться “Мрія-Фест” (програма)

11 вересня 2019, 20:04

Шоу світіння повітряних куль та запуск Party-тролейбуса: у Черкасах відбудеться "Мрія-Фест" (програма)

Уже цими вихідними, 14-15 вересня, жителів Черкас і гостей міста тішитиме своїми активностями родинний науково-розважальний фестиваль "Мрія-Фест", який розкине свої локації в Долині троянд. Серед унікального: польоти на повітряних кулях (аеростатах) від Міжнародного повітроплавного фестивалю «Монгольф’єрія», пересувна виставка цікавої науки та незвичні екстремальні розваги.

Детальну програму заходу до уваги містян представили організатори.

Шоу світіння повітряних куль та запуск Party-тролейбуса: у Черкасах відбудеться "Мрія-Фест" (програма)

Серед усього фестиваль "Мрія-Фест" пропонує різноманітні майстер-класи та заходи для дітей. Піщана анімація, шоу мильних бульбашок, об'ємні розмальовки, іграшки-логіки та створення мультика у стилі стоп-моушн - лише частина розваг ігрової зони фестивалю. Також батьки з дітворою матимуть змогу поекспериментувати з науковцями "Ландау-Центру" з університету В. Н. Каразіна.

- До всього, "Мрія-Фест" представить на День міста чи не накрутішу музичну програму за останні 10 років. Хедлайнером першого дня, 14 вересня, стане гурт "Антитіла", приїзду якого ми завдячуємо нашим партнерам компанії "Укравіт". Також цього дня виступатимуть українські рок-гурти "The Sixsters", "The Frunk" та "Біла Вежа". 15 вересня стане Хіп-хоп-днем. Своїми хітами запалюватимуть Хас, Freel, Ivan Navi та співачка Navka! - розповідає організаторка "Мрія-Фест", громадська діячка Ірина Хорошаєва.

Але це ще не всі сюрпризи. У переддень фестивалю, 13 вересня, на Соборній площі відбудеться шоу світіння повітряних куль та запуск так званого Party-тролейбуса. Це брендований до Дня міста тролейбус, який організатори роблять разом із Черкаською молодіжною радою. У ньому з 19 до 21 години під діджейські сети відомого М'яча Дредбола зможуть відпочити від важкого робочого тижня всі охочі й зарядитися енергією на насичені фестивальні вихідні.

Коментарі

Вгору