На Черкащині 13-річну дівчину, яка робила селфі на вагоні, рятували три бригади швидких

09 вересня 2019, 21:17

Ризикована гра підлітків на залізничних вагонах вкотре призвела до біди. Так, сьогодні у селі Ленському Смілянського району сталася трагічна подія: тринадцятирічна дівчинка, роблячи селфі на вагоні, отримала ураження струмом від високовольтних мереж.

Фельдшерська бригада із Ротмистрівки негайно виїхала на виклик – до «Транзитного парку». На місці події було багато дітей. Дівчинка перебувала в свідомості, але стан був дуже тяжким: вона отримала термічний опік (ураження струмом, електричний опік ІІ-ІІІ ступеня, площа опіку 100%) та опіковий шок. На допомогу фельдшерській бригаді виїхала лікарська бригада зі Сміли. Фахівці на місці надали дитині допомогу і відразу виїхали до Черкас. У автівці швидкої дівчинці продовжили надавати допомогу, знеболюючи, проводячи інфузійну терапію (наводнення) та накладаючи стерильні пов’язки. В дорозі карету швидкої наздогнав батько дівчинки.

На півдорозі до Черкас дитину передали реанімаційній бригаді. Завдяки професіоналізму медиків екстренки, які на місці події та в дорозі робили все максимально можливе, дівчинка залишалась у свідомості протягом всієї дороги. Реанімаційна бригада доправила дитину до опікового відділення Першої черкаської міської лікарні.

За інформацією КУ "Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф ЧОР"

Коментарі

Вгору