Дівчина шоумена із Черкащини влаштувала дівич-вечір для своїх підписниць (фото)

23 липня 2020, 23:00

Дівчина Володимира Остапчука Христина Горняк зібрала підписниць і подруг на свій перший тематичний дівич-вечір.

«На шляху до кращої версії себе» — так звучала тема offline-meeting Христини, а запрошеним спікером зустрічі виступила Алена Тіунова — сексолог і секстерапевт, авторка філософії «Pure & Naked». У затишній атмосфері під ігристі напої Христина з Аленою обговорили питання, який найчастіше ставлять у блозі @kristygor: як любити себе, як бути жіночною та енергійною, як стати успішною і впевненою в собі дівчиною.

- Кожен день я отримую десятки повідомлень в дірект з питаннями про різні аспекти мого життя, починаючи з роботи нотаріусом і закінчуючи саморозвитком і стосунками. Багато хто пропонує випити кави і особисто познайомитися, — ділиться Христина. — Мені подобається спілкуватися з новими людьми, і я захотіла спробувати вивести це спілкування в оффлайн, щоб мати можливість ділиться своїми думками з моєї аудиторією. І, знаєте, я завдяки цій дівочій вечірці я ще раз переконалася — у мене найкращі в світі підписниці!

Своїми враженнями від зустрічі поділилася й сексолог і секстерапевт Алена Тіунова

- Цей дівич-вечір виправдав і перевершив усі найсміливіші очікування. Космічний вечір синергії з прекрасними жінками, де представниці прекрасної половини людства мали можливість доторкнутися до нового етапу життя і усвідомлення. Завдяки Христині і її бажанню створювати сильне жіноче поле, запрошені дівчата дізналися набагато більше про свою сексуальну енергію, внутрішньому стержні і можливості маневрувати по життю. Вважаю, що навіть якщо не в цей момент, то з часом обов’язково посіяне зерно буде проростати.

А в кінці вечора привітати кохану зі стартом її нового проекту прийшов Володимир Остапчук, зазначивши, що пишається тим, що робить його дівчина.

За словами Христини, охочих відвідати дівич-вечір виявилося більше, ніж змогли зареєструвати через необхідність дотримуватися дистанції на локації. Тому блогерка вже планує наступні зустрічі.

- Це будуть надихаючі тематичні сніданки, бранчі, коктейлі та вечірні затишні бесіди про найпотаємніше, — ділиться Христина Горняк. — Ми разом з психологами, сексологами і коучами будемо обговорювати різні теми, які будуть обирати підписниці.

Поділитись

Коментарі

Вгору