Діти загиблих черкаських атовців навчатимуться у вишах безкоштовно

26 липня 2016, 08:01

vstupna-kampaniya-2015-do-choho-hotuvatysya-abituriyentam_largeДіти загиблих учасників АТО навчатимуться у вишах безкоштовно.  Про це повідомили у прес-службі Черкаської ОДА, пише vikka.ua.

За словами першого заступника Глави Адміністрації Президента Віталія Ковальчука, Кабінет міністрів виконав норму Указу Президента України "Про невідкладні заходи щодо забезпечення додаткових соціальних гарантій окремим категоріям громадян".

"Відтепер, діти, батьки або один з батьків яких, загинули під час участі в антитерористичній операції, захищаючи незалежність, суверенітет та територіальну цілісність, або померли внаслідок поранення або контузії, зараховуються на навчання до вищих навчальних закладів в межах обсягів державного замовлення", – зазначив Віталій Ковальчук.

На думку першого заступника Адміністрації Президента, виконання зазначеного Указу Президента значно посилить гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції та членів їх сімей.

"Президент провадить послідовну політику збільшення рівня соцзахисту українців і вітає кроки Кабінетом Міністрів у напрямі виконання зазначеного Указу. На думку Президента це значно посилить відповідальність Держави перед її захисниками та сприятиме покращенню загального рівня соціального забезпечення наших громадян", – підсумував Віталій Ковальчук.

Коментарі

Вгору