На торгах продадуть понад 70 водних об’єктів Черкащини

26 липня 2016, 07:36

stavSHУ цілому до переліку водних об’єктів, які виставлятимуться на земельні торги, внесено 71 пропозицію. Таке рішення прийнято комісією обласної адміністрації з питань погодження надання в оренду водних об’єктів, повідомляє “Економіка Сьогодення” з посиланням на прес-службу Черкаської ОДА. 

– По 32 ділянках на конкурсній засаді вже визначено виконавців торгів, – повідомив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль під час чергового засідання комісії. – Це, зокрема, ПП «Земекспертцентр» та Товарна біржа АПК ЦО України. Проекти землеустрою та технічної документації по цих ділянках виготовляє, відповідно до розпорядження ОДА, управління агропромислового розвитку обласної адміністрації. За договором, об’єм робіт планують завершити до жовтня цього року. Оголошення по водних об’єктах розміщуються на сайті управління задля визначення виконавця торгів.

У ході наради начальник юридичного відділу обласної державної адміністрації Вадим Губенко поінформував про здійснення державної реєстрації прав власності на земельні ділянки з метою поновлення договорів оренди. Водночас заступник начальника обласного управління водних ресурсів Жанна Куліш повідомила про систему контролю за визначенням фактичних площ водних об’єктів при виготовленні паспортів водних об’єктів та необхідність її удосконалення.

Між тим, під час засідання погодили ще 3 клопотання суб’єктів господарювання області про включення водних об’єктів у комплексі із земельною ділянкою до складу тих, які виставлятимуться на торги. Частину клопотань перенесли на наступне засідання комісії, зокрема після узгодження площ водних об’єктів, приведення паспортів у відповідність до технічної документації.

Коментарі

Вгору