«Діти та старші люди потрапили в епіцентр нападу на кортеж Президента», – фронтмен гурту «Мандри» Сергій Фоменко

10 березня 2019, 19:28
Фронтмен гурту «Мандри»: «Діти та старші люди потрапили в епіцентр нападу на кортеж Президента»

Фото: Дніпроград

У суботу в Черкасах перед зустріччю Петра Порошенка з черкащанами на сцені виступав гурт «Мандри». Лідер гурту Сергій Фоменко перебував за сценою, коли виступ Петра Олексійовича завершився. Він став очевидцем подій, які розпочалися після того, як Глава держави сів до автомобіля.

«На зустрічі було багато дітей, старших людей. З натовпу почали кидати фаєри і вибухові пакети агресивні молодики з символікою Нацкорпуса. Я був за сценою, і в цей момент заспокоював хлопчика, який зі своєю мамою потрапив в епіцентр нападу на кортеж Президента. Наскільки я розумію, молодики трохи не встигли і почали кидати фаєри, вибухові пакети і що там у них будо ще в машину президента серед купи людей. В тому числі дітей і людей старшого віку. Хвилина чи півтори вони не встигли, щоб почати кидати щось в самого Президента», - розповідає Фома.

Після того, як кортеж Президента поїхав, молодики з Нацкорпусу видерлися на сцену і запитали у Фоми, як він ставиться до розслідування Бігус.інфо про корупцію в «Укроборонпромі». Сергій Фоменко зауважив, що чекає результатів розслідування. Адже Петро Порошенко звільнив Гладковського і підтримав розслідування. Це логічна і адекватна реакція на журналістське розслідування. Але своє слово має сказати суд і слідча група.

«Натомість я запитав у молодика на сцені, чому кожного понеділка під час найгарячішої фази виборів на ТБ виходить чергова серія Бігус.інфо і чи не хвилює його те, що рідний брат дружини Бігуса – високий чин у ФСБ Росії. Після мого запитання бородань виключив телефон і пішов», - говорить фронтмен гурту «Мандри».

Фома вважає, що такий екстремізм, свідком якого він став, вигідний лише Путіну і так званому «русскому міру».

«Хто режисер цього двіжу, кому це вигідно і хто платив за оренду автобусів цих «правдоборців»? Але те, що ця акція комусь потрібна, не викликає сумнівів», - наголошує Сергій Фоменко.

Нагадаємо, що у Черкасах після виступу Президента на площі Богдана Хмельницького представники Нацкорпусу влаштували акцію непокори, у ході якої відбулися сутички між активістами та поліцією.

Представники Нацкорпусу вимагали арешту колишнього заступника секретаря РНБО Олега Гладковського та його сина.

Кількість травмованих унаслідок сутичок на площі Богдана Хмельницького у місті Черкаси зросла до 22 осіб. Дев’ятнадцять з них госпіталізовано.

Представники Нацкорпусу повідомили, що сьогодні, 9 березня, двох їхніх активістів було затримано поліцією.

 

Коментарі

Анатолий Мусиевич сказав:

Вспомните, что говорил Гордон, которому, в свою очередь, рассказал Кравчук… Еще в начале 90-х Кравчуку попали документы, где видно, что все руководители Руха того времени и многие писатели почитатели Бандеры и Шухевича – БЫЛИ АГЕНТАМИ КГБ! Эти документы обязан был передать тогдашний начальник украинского КГБ, отбывавший на новую должность в Москву. Думаю, ничего с того времени не поменялось. Все националистические движения в Украине работают на ее подрыв и раскачку ситуации.

Олександр сказав:

Та який він музикант ? Така собі блоха вонюча.

Вгору