Дід вбитого російського льотчика, який вкрав бойовий гелікоптер, живе на Черкащині

20 лютого 2024, 11:12

Дід російського льотчика Максима Кузьмінова, який перегнав бойовий гелікоптер в Україну, живе на Золотоніщині. Днями військового невідомі вбили в Іспанії. Це підтвердили в Головному управлінні розвідки.

Про родича Кузьмінова повідомив начальник управління освіти й науки Черкаської ОВА Валерій Данилевський. Посадовець розповів, що нещодавно спілкувався з пенсіонером.

"Дід Максима ( прізвища і імена вказувати не буду) уродженець Черкащини. Все життя служив пілотом військового гелікоптера і, перебуваючи вже в досить поважному віці, мешкає в Золотоніському районі. Нещодавно мені випала нагода поспілкуватися з цією шанованою людиною. Дід впевнений, що Максиму ніколи не імпонувала війна рашки проти його етнічної батьківщини, а у ході операції по перегону гелікоптера він навіть знищив інших членів екіпажу, які відмовилися здатися в полон. Тобто дід впевнений, що вчинком онука керувала на жага наживи, а голос українського коріння", - пише Данилевський.

Водночас, пояснює посадовець, батько пілота, який також військовий льотчик і нещодавно вийшов на пенсію, в усіх російських ЗМІ засудив вчинок сина і навіть назвав його зрадником імперії.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Сергій :

І навіщо це писати, живе дід собі спокійно, так ні треба написати, а наслідки які можуть бути, ні про це не треба думати.

Mary Lon :

Хлопця заманили, що ним керувало, але про це не треба було піаритись і тоді. Він молодий він в неволі, а наші піарщики послали його на смерть як і наших “Журавлів” під Авдіівкою.
Про війну треба говорити потім, саме про такі дії. Треба кричати коли посилають наших на вірну смерть за сумнівних потреб і за ради політичних моментів

Валерій :

Я теж маю таку думку. Одним піар, а ішим не має виходу.

Леша :

Чтобы и деда завалили

Людмила :

Вічна пам’ять українському Герою.

Дмитро :

Невже не зрозуміло на чію =мельницу= льемо воду раша готова себе за зад вкусити аби опорочити героя а насправді руки короткі.

Вгору