Дев’ять порад, які допоможуть черкащанам забути про стрес

23 січня 2016, 20:05

depression

Стрес переслідує нас всюди – на роботі, в особистому житті, навіть поїздка у громадському транспорті інколи може бути дуже стресовою. Повністю виключити його зі свого життя ми не можемо, єдиний варіант – навчитися контролювати свою реакцію і швидко позбавлятися негативних емоцій. Стрес мобілізує всі сили організму для боротьби з різними життєвими труднощами. Але тривале перебування у такому стані негативно впливає на фізичний і емоційний стан. Саме тому щаслива людина – та, яка вміло управляє стресом. Видання in.ck.uа зібрало для черкащан найкращі антистрес-місця в Черкасах. Тож скористайтеся порадами і депресія від вас відступить.

Кет-кафе

antystres-miscya-v-cherkasah.12

Це унікальне місце об’єднує в собі декілька "функцій": клуб, кав’ярня, бібліотека і, звичайно, цілий зал котів. А спілкування з чотирилапими друзями, як відомо, заспокоює, знижує артеріальний тиск і знімає стрес. У цьому кафе представники сімейства котячих ведуть розкішний спосіб життя: у кожного мешканця є свої будиночки, іграшки та килимки для відпочинку. Відвідувачі можуть відпочити в затишній атмосфері за чашкою чаю або кави та зняти стрес в компанії пухнастих друзів.

Тир

antystres-miscya-v-cherkasah.12 (1)

Стрільба – прекрасний спосіб сконцентруватися на поточному завданні, забувши про все навколо. Такий відпочинок миттєво знімає напругу. Щоб розслабитися у тирі, треба взяти під контроль свої емоції й перенести всі проблеми у ціль, яку треба вразити.

Басейн

antystres-miscya-v-cherkasah.12 (2)

Вода завжди дарує масу позитивних емоцій. Басейн вважають одним із найкращих способів, щоб подолати безсоння і стрес. Після "купання" тіло відчуває приємну втому, підвищується загальний тонус і емоційний фон. Окрім того, у басейні організм отримує комплексні навантаження, які добре тренують тіло.

Караоке

antistress-mesta-v-cherkassah.12

Спів чудово розслаблює і знімає напругу. Лише декілька пісень, виконаних від душі в компанії близьких друзів – і ви помітите, що від стресу не залишилося й сліду. Головне – обирайте "правильні" антистресові композиції.

Кінний клуб

antistress-mesta-v-cherkassah.12 (1)

Верхова їзда приносить неабияку користь психічному здоров'ю – покращує настрій, дарує радість, знімає стрес і нервову напругу. Окрім того, під час катання активно працюють всі групи м'язів, посилюється кровообіг в мозку й інших системах організму. А це своєю чергою сприяє боротьбі з багатьма фізичними недугами.

Активний відпочинок

antystres-miscya-v-cherkasah.12 (3)

Теніс, риболовля, туризм, боулінг – найкращий "чоловічий" спосіб зняти стрес. Адже справжні чоловіки не плачуть, тому їм важко показувати свої емоції. Фізичні вправи сприяють виробленню гормону щастя, який створить потрібний емоційний фон. Крім того, активна м'язова робота підвищує рівень кисню в крові, що сприяє його надходженню в мозок.

Квест-рум

antistress-mesta-v-cherkassah.12 (2)

Мета квестр-руму – вийти із зачиненої кімнати, вирішивши за визначений проміжок часу низку задач. Не важливо, який в тебе зріст чи фізична форма, зіграти може кожен. Головне – логічне мислення. Адреналін і "занурення" у гру відженуть смутні думки надовго.

Масаж

antystres-miscya-v-cherkasah.12 (4)

Один із найбільш дієвих способів зняти стрес. Щоденні емоційні навантаження часто викликають напругу в м’язах, особливо в зоні шиї та спини. Масаж позбавляє хронічної втомленості, знервованості, позитивно впливає на психологічний фон. Вчені довели, що 45-хвилинний сеанс масажу знижує рівень кортизолу і вазопресину – гормону агресії.

Йога

antistress-mesta-v-cherkassah.12 (3)

Тривожність, зацикленість на проблемах, скутість в тілі – все це пройде, щойно ви відвідаєте декілька сеансів йоги. Переносячи фокус уваги на тіло та дихання, йога випускає назовні фізичну напругу і нормалізує психологічний стан. Східні практики стають все більш популярними насамперед через свою ефективність. Медитація і дихальні вправи чудово допомагають впоратися з негативною енергією і покращити фізичне здоров'я. Щоб домогтися тривалого ефекту, йогу потрібно зробити частиною повсякденного життя.

Поділитись

Коментарі

Вгору