Держгеокадастр Черкащини за принципом екстериторіальності опрацював 5522 проекти землеустрою

27 грудня 2017, 07:00

Усього з початку 2017 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надійшло з інших областей 5 572 проекти землеустрою. На сьогодні експерти опрацювали 5 522 проекти, на розгляді залишаються ще 50 примірників землевпорядної документації.

За принципом випадковості системою електронного документообігу направлено на погодження до інших областей 9 679 проектів землеустрою земельних ділянок, які розташовані на території Черкащини. Із них опрацьовано 9 480 проектів, на розгляді нині перебувають ще 199 робіт.

У Черкаській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 9 осіб.

Довідково:

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

Розгляд і погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюють працівники територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу.

 За повідомленням прес-служби Держгеокадастру.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору