Державі відшкодовано понад 2 млн гривень збитків, завданих ухиленням від сплати податків

19 травня 2014, 19:26

 

Органами прокуратури області вживаються заходи по відшкодуванню державі збитків, завданих через ухилення від сплати податків.

За результатами судового розгляду у 2014 році направлених прокуратурою області обвинувальних актів та клопотань у кримінальних провадженнях, що розслідувалися слідчим управлінням фінансових розслідувань Головного управління Міндоходів у Черкаській області, винесено 6 судових рішень. Два з цих вироків постановлені на підставі угод про визнання винуватості, укладених з процесуальним керівником. Обидва вироки вступили в законну силу. 4 особи визнані винними у скоєнні злочинів, пов’язаних із ухиленням від сплати податків. Одне кримінальне провадження закрито на підставі ч. 4 ст. 212 КК України - у зв’язку з повним погашенням винуватцем 2,38 млн грн податкового боргу.

У ході розгляду зазначених кримінальних проваджень судами підтверджено встановлені слідством збитки бюджету в розмірі 6,85 млн грн. Майже на 4 млн грн задоволено позови прокурорів про стягнення на користь держави суми несплачених податків.

Вживаються й інші заходи для відшкодування заподіяних державі збитків. Так, за погодженням із прокурором у квітні нинішнього року судом накладено арешт на майно підприємства-боржника вартістю понад 2 млн грн. Обвинувальний акт стосовно злочинця скеровано до районного суду м. Черкаси для розгляду по суті.

За інформацією прес-служби прокууратури Черкаської області

Поділитись

Коментарі

Вгору