Державі повернуто приміщення автозаправочної станції вартістю понад 2 млн грн

20 червня 2018, 10:11

Органами прокуратури Черкащини приділяється особлива увага заходам, спрямованим на реальне виконання рішень суду, ухвалених у справах за позовами прокурорів в інтересах держави.  

Так, завдяки активній, правовій позиції Смілянської місцевої прокуратури виконано рішення суду про повернення до державної власності приміщення автозаправочної станції вартістю майже 2 мільйони гривень, яке незаконно передано у власність приватному підприємству на підставі договору купівлі-продажу, укладеного у 2004 році з ЗАТ «Метровагонмаш».

Наразі за втручання прокуратури вказане приміщення повернуто у власність держави шляхом внесення відповідних відомостей до Державного реєстру та реєстрації права власності.

Нагадаємо, що Смілянською місцевою прокуратурою ініційовано повернення до державної власності приміщення автозаправної станції в м. Шпола, яке вибуло з володіння держави всупереч закону та поза її волею.

Ухвалою господарського районного суду Черкаської області від 05.09.2017 позов прокурора Шполянського відділу Смілянської місцевої прокуратури про витребування у приватного підприємства вказаного вище державного нерухомого майна задоволено. За наслідками перегляду вказаної справи в судах апеляційної та касаційної інстанцій, враховуючи доводи прокуратури, судове рішення про задоволення позову прокурора залишено в силі, відповідні рішення набрали законної сили.

За інформацією прес-служби прокуратури Черкаської області.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору