Держава розпочинається не зі столиці чи Президента, а з місцевої громади, – лідер Аграрної партії України

21 листопада 2016, 09:10
15146831_1294740880547465_1265572467_o

Фото: Про все

Аграрна партія України запропонує українцям власне бачення щодо того, яким в країні має бути земельне законодавство, без якого неможливе повноцінне завершення земельної реформи. Для цього в партії створили аграрну раду, до складу якої увійшли кращі експерти та спеціалісти. Своє напрацювання фахівці Аграрної партії збираються винести на загал вже в грудні. Про це черкаським партійцям розповів лідер Аграрної партії Віталій Скоцик під час Форуму у Черкасах. А  також повідомив про плани Аграрної партії на місцевих виборах.

Земельне питання має розглядатися на рівні всієї держави шляхом   загальнонаціонального обговорення  - таку позицію Аграрної партії озвучив в Черкасах її лідер Віталій Скоцик.

- Земля належить українському народові. Тож завершення земельної реформи має розглядатися на всеукраїнському народному референдумі. Саме на таке обговорення ми і готуємо пакет документів, необхідних для законодавчого врегулювання цього питання. До роботи ми залучили публічних спеціалістів з аграрних наук, - зауважив Віталій Скоцик. - Наше завдання – не дати вкрасти українську землю, тому земельне питання обов’язково має бути публічним!

15151092_1293998410621712_1978185499_n

Фото: Про все

Лідер аграріїв також нагадав, що за останні роки жодний з урядів та жодний з парламентів так і не спромоглися виробити повний пакет земельного законодавства. Хоча, за його словами, в усьому світі обіг земель сільськогосподарського призначення включає в себе 17 інструментів, у той час, як в Україні використовується лише два:

-  Перший - коли сам працюєш на своїй землі, другий – коли здаєш землю в оренду. Тому перед нашими експертами ми поставили завдання виробити унікальний та вигідний інструмент обігу земель сільськогосподарського призначення.

Пан Віталій відзначив, що Черкаси стали першим майданчиком, звідки Аграрна партія у рамках Форуму розпочинає земельне обговорення.

- Дуже сподіваюся, що 2017 стане тим роком, коли ми врегулюємо законодавчий пакет щодо земельної реформи. Однак важливо розуміти, що в земельному питанні поспішність – це не вихід, - зазначив Віталій Скоцик.

15135631_1293998460621707_387039663_n

Фото: Про все

За словами лідера аграріїв, сьогодні дуже важливо донести усю необхідну інформацію про земельну реформу до звичайних українців та заручитися їхньою підтримкою.

Віталій Скоцик також згадав і про проблеми, з якими зіштовхуються українські аграрії через необдуману податкову систему та нагадав, як через це його однопартійці виходили на страйки.

-  За останні два роки в Україні закрилося понад 250 тисяч середніх та малих підприємств, 2,5 мільйони українців втратили робочі місця, 4 мільйони – виїхали за межі країни. Завдяки страйкам нам вдалося уповільнити процеси реформування податкової системи для аграрного виробництва, - нагадав Віталій Скоцик.

З огляду на це, надважливим стає питання участі та перемоги Аграрної партії у місцевих виборах, які відбудуться вже в грудні.

15151135_1293998397288380_1112785687_n

Фото: Про все

- Для нас, як для аграрної партії, дуже важливо йти на місцеві вибори. Про них у державі мало говорять. Але саме в грудні відбудуться дуже важливі вибори у 183 новостворених громадах по всій Україні. Обиратиметься майже чотири тисячі депутатів. Саме ці громади у подальшому відіграватимуть основну роль у системі побудови управління в країні, бо ж держава розпочинається не зі столиці, не з Президента, не з Кабінету міністрів, чи Верховної Ради, а з місцевої громади. Тому Аграрна партія на з’їзді ухвалила рішення, що ми братимемо участь у цих виборах по всій території країни, - наголосив Віталій Скоцик. - Основна робота повинна відбуватися у місцевих громадах. А якщо люди навчаться демократії на місцях, то їм потім буде легко пройти і до парламенту.

Віталій Скоцик додав, що його однопартійці поставили перед собою за ціль   – здобути максимальну перемогу на цих виборах.

Таку мету переслідують і черкаські кандидати, які братимуть участь у виборах у трьох новостворених громадах. Ставку черкащани робитимуть на молоде  покоління. Адже головне досягнення черкаського осередку Аграрної партії, за словами її черкаського керівника Віктора Полозова, полягає у залучені до партійних лав перспективної молоді. Він переконаний, що черкаське молодіжне крило найсильніше з-поміж інших осередків.

15087052_1293998420621711_209201778_n

Фото: Про все

- Загалом, Аграрна партія на Черкащині відзначається швидким та якісним розвитком, - відзначив на форумі Віктор Полозов. – На сьогодні в нас вже 115 первинних організацій. Найбільше їх - на Тальнівщині. Додам, що буквально за останні два місяці до наших партійних лав долучилося ще вісімдесят осіб. Таке розширення черкаського осередку радує та вселяє віру у нашу перемогу на виборах.

Нагадаємо, під час Форуму керівництво Аграрної партії вручило квитки новим однопартійцям.

Коментарі

Вгору