Депутати зі скрипом профінансували тролейбусників

18 січня 2018, 10:34

Черкаська міська рада проголосувала за спрямування 10 млн грн на фінансову підтримку КП “Черкасиелектротранс”. Ці кошти протягом трьох місяців будуть спрямовуватись на заробітну плату працівникам і плату за електроенергію, пише Інфоміст.

Голосування відбувалося “зі скрипом”. У депутатів була низка претензій до керівника КП “Черкасиелектротрансу” Петра Кучера. Зокрема, вони звинувачували його в ігноруванні реформ. Депутат Павло Карась вимагав термінового запровадження електронного квитка, а також встановлення валідаторів.

– Є такі міста як Тернопіль і Рівне. Так от у Рівному вдвічі зменшились видатки після встановлення валідаторів. Тому що там людей по факту не возили, а у звітах писали. Тернопіль минулого року платив 50 млн, а тепер 25, – зазначив Карась.

Також розкритикував Кучера і депутат міськради Володимир Гриценко.

– Ставлення негативне. Вже рік ми постійно стикаємося з тим, що тільки спрямовуємо кошти, керівник обіцяє і те, і інше, і валідатори, і привозять спеціалістів… Потім гроші спрямували, і все залишається на тому ж місці. Без обліку пасажирів це викинуті гроші, – зазначив Гриценко.

Коментарі

Олег сказав:

Вмісті два тролейбусних парка, а чекати тралейбуса потрібно по 20-30 хвилин, невже не можуть знайти ефективного директора.

Вгору