Депутати так і не вирішили проблему з опаленням Сміли

02 вересня 2015, 09:57

11156349_777256405716766_2993417279674637747_n

Депутати Смілянської міської ради не проголосували за розірвання договору із ТОВ «Сміла Енергоінвест», яке опалює місто. Нагадаємо, минулого тижня жителі міста вимагали змінити постачальника тепла. Вони обурені високими тарифами на опалення, інформує Громадське ТБ: Черкаси.

– Тепер розглядаємо декілька варіантів. Або через судові позови ТОВ «Сміла Енергоінвест» саме розірве договір, або діятиме в рамках нового, – каже в.о. міського голови Ярослав Березань.

Він не виключає, що питання розірвання договору ініціюють на сесії ще раз.

Керівництво ТОВ «Сміла Енергоінвест» запевняє, що комісія, яка була створена для перевірки обґрунтованості тарифу, жодного висновку не зробила.

– Так, у ТОВ «Сміла Енергоінвест» є борги. Але вони жодним чином не стосуються ні міської ради, ні жителів міста. Звучали претензії до використання нами коштів. Ми можемо показати на будь-якій котельні, що зроблено та куди вкладені кошти. У нашого підприємства нині близько 12 тисяч споживачів. І ми ніколи не ховалися від них, – каже технічний директор ТОВ «Сміла Енергоінвест» Денис Кононець.

Замість ТОВ «Сміла Енергоінвест» громада пропонує передати обслуговування міста КП «Смілатеплокомуненерго». Сам директор комунального підприємства Дмитро Іщенко заявляє – вони не готові увійти в опалювальний сезон:

– У підприємства немає коштів на зарплату працівникам і на виконання ремонтних робіт. І де взяти ці кошти – це теж питання. Жодна людина, окрім секретаря міської ради, не поцікавилася, що потрібно підприємству, аби увійти в опалювальний сезон.

За словами Дмитра Іщенка, реальний тариф на опалення обумовлений ціною на газ й електроенергію та становить 25,35 грн. за 1 кв. м. оселі. Поки ж сміляни платять трохи менше – 21 гривню за 1 кв. м житла.

За розірвання договору про спільну діяльність з ТОВ «Сміла Енергоінвест» активно виступає Голова Громадської ради при виконавчому комітеті Смілянської міської ради Олександр Дем'янко. Чоловік каже, що віднедавна у місті з’явилися матеріали, покликані його дискредитувати.

– Напередодні сесії 26 серпня громадські активісти звернулися до смілян із закликом прийти на засідання міської ради та змусити депутатів розірвати договір про спільну діяльність із ТОВ «Сміла Енергоінвест». А вже за кілька днів у місті розклеїли листівки, де писали, що я належу до секти «Біле Братство», яка фінансується з Росії, та ще багато інших абсурдних речей. Мета цих листівок, як на мене, – залякати нас, щоб ми не порушували це питання.

Тепер активісти хочуть відправити ініціативну групу до голови Черкаської ОДА, щоб роз’яснити ситуацію в місті.

Поділитись

Коментарі

Вгору