Депутати облради “розписали” майбутнє

03 липня 2015, 18:05

76a9f3192c11f934bf5a64b69258bd06_L-424x282

Минулого тижня сесія обласної ради розглянула майже три десятки нагальних для області питань. Як ми розповідали, схвалено перспективний план об’єднання територіальних громад. Підтримала рада і план реалізації Стратегії регіонального розвитку Черкаської області на 2015-2017 роки та зміни до Програми соціального й економічного розвитку області на 2015 рік.

Також ухвалили обласну цільову програму з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації та впровадження заходів з енергозбереження у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького. Мета — завершити капремонт навчального корпусу №4, що у 1990 році був майже знищений пожежею та продовжує руйнуватись.

Схвалено зміни до комплексної програми у сфері цивільного захисту — передбачено забезпечити резервним електроживленням обласну станцію переливання крові як об’єкта стратегічного значення.

Депутати внесли зміни до обласного бюджету. Зокрема буде збільшено видатки у зв’язку з наданням обласному бюджету 61 859,3 тис. грн. субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на погашення заборгованості з різниці в тарифах на комунальні послуги. Щоб забезпечити бюджетними призначеннями пільги та субсидії населенню на придбання пічного побутового палива і скрапленого газу, здійснюється перерозподіл 34769,9 тис. грн. субвенції з державного бюджету між бюджетами міст і районів області.

За рахунок залишку коштів на ремонт доріг спрямовано 1576,158 млн. грн. на лагодження кількох вулиць у м.Сміла.

Рішенням сесії в області надано в користування мисливські угіддя ТОВ «Мисливське господарство «Коробівське» на територіях Золотоніського і Черкаського районів та ТОВ «Мисливське господарство «Совин Яр» на території Звенигородського району.
Депутати підтримали звернення до центральних органів влади щодо повернення права органам місцевого самоврядування розпоряджатися землями сільськогосподарського призначення поза межами населених пунктів; щодо вирішення проблемних питань, які негативно впливають на втілення реформ на місцях; щодо перегляду рішень про підвищення тарифів на енергоносії й тарифів ЖКГ для населення; щодо вшанування пам’яті жертв трагедії вірменського народу.

Не підтримали («за» 44 депутати за необхідних 53) звернення групи «Гідність» про повернення звання Героя України Степану Бандері та Юрію Шухевичу, скасовані за Януковича.

Заслухати інформацію щодо злободенного питання — стану утримання автомобільних доріг в області — депутати вирішили на наступній сесії.

Коментарі

Вгору