Як на Черкащині “поженили” громади в районах (інфографіка)

25 червня 2015, 14:25
Hromadske.tv.Cherkasy

Hromadske.tv.Cherkasy

Депутати Черкаської обласної ради 67-ма голосами затвердили Проект перспективного плану формування територіальних громад нашої області. За ним в області має бути 93 територіальні громади, пише Вечірка.

Проект із правками представив директор департаменту інформаційної діяльності і комунікацій з громадськістю Черкаської облдержадміністрації Сергій Пасічник. Він наголосив, що проект, який був на розгляді на минулій сесії, суттєво змінений.

Нагадаємо, це повторний розгляд цього питання. І цього разу дискусія мала дещо інший характер. Говорили про необхідність реформування, згадували про повіти і губернії, і хоча зазначали, що план недосконалий, закликали колег підтримати його.

- Те, що сьогодні роблять у Києві, ні в які ворота не лізе, тому слід брати владу в руки на місцях, - переконував колег Петро Євич. – Вони нічого не бачать і їх нічого не турбує.

Категорично проти такого вигляду плану об’єднання громад виступив депутат Олександр Лошков.

- По селах закриваються відділення Ощадбанку, у планах – закриття поштових відділень. Про які послуги на місцях ми сьогодні можемо говорити? – звернувся він до колег по депутатському корпусу. – Це питання не одного року, ми маємо перемогти війні в країні, маємо повернутися обличчям до людей, забезпечити транспортне сполучення та інші потреби.

На сесії було чимало представників громад, сільських голів та звичайних селян.

- Села знищують, їх перетворюють на хутори, а хутори врешті зникнуть з карти, - говорив депутатам сільський голова з Тальнівського району Василь Мельник.

Урешті депутати таки підтримали проект рішення. За проект проголосувало 67 депутатів, 4 виступило проти, 1 утримався і 9 не брало участі в голосуванні.

Інфографіка Sergiy Pasichnyk/Facebook

1 2 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31

 

Коментарі

Вгору