Депутати не підтримали створення у Каневі муніципальної поліції

26 грудня 2016, 10:55

поліція

Депутати Канівської міської ради не підтримали ідею створення у місті муніципальної поліції, інформує «Kanos».

Зокрема, відповідно до запропонованого на розгляд народних обранців проекту рішення щодо проведення змін у структурі штатів виконавчих органів Канівської міської ради на 2017 рік, в місті передбачалось створення муніципальної поліції.

А саме, проектом рішення були запропоновані зміни у складі відділів та створення нового структурного підрозділу – відділу екології та енергоефективності, в якому планувалось три посади – начальника відділу, спеціаліста та статиста.

За словами в.о.керуючого справами Канівської міської ради Володимира Святелика, на відповідну муніципальну поліцію, яка за ідеєю чиновників повинна була мати у своєму розпорядженні уніформу та автомобіль, планувалось покласти функції наведення порядку у місті, вирішення питань екології та енергоефективності.

Також за рахунок вивільнення однієї штатної одиниці заступника міського голови, чиновниками було запропоновано ввести посаду інспектора архітектурно-будівельного контролю та посаду спеціаліста у відділ економічного аналізу і торгівлі управління економічного розвитку.

Однак, за відповідне рішення проголосували лише 13 депутатів міської ради, тоді як 5 народних обранців виступили проти, а ще 10 депутатів - утрималися.

Поділитись

Коментарі

Вгору