Депутати Монастирищини схвалили кадрові призначення

09 липня 2014, 11:49

 

8 липня відбулося чергове пленарне засідання тридцять другої сесії Монастирищенської районної ради, до порядку денного якої було включено 15 питань, що попередньо розглядалися на засіданнях постійних комісій та президії районної ради.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської облрада.

Відкрив і провів сесію заступник голови районної ради Тарас Пачесюк.

У роботі сесії взяли участь голова райдержадміністрації Олег Недогода, його заступники, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, голови територіальних громад, керівники установ, підприємств та організацій району, представники місцевих засобів масової інформації та громадськості району.

На початку засідання головуючий оголосив хвилину мовчання в пам’ять про загиблих під час протистояння на Сході України.

Після розгляду заяв щодо виходу депутатів із фракції Партії регіонів та утворення депутатської групи «Солідарність», депутати розпочали розгляд питань порядку денного сесії.

У ході сесії депутати районної ради продовжили термін дії контрактів із директором Монастирищенського комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства Анатолієм Косянчуком; директором районного краєзнавчого музею Катериною Бульбою; директором районної бібліотеки для дітей і дорослих Валентиною Григораш; директором районного Центру культури та дозвілля Любов’ю Гринь; завідувачем районного методичного кабінету відділу освіти райдержадміністрації Ніною Завертаною, директором районної дитячої музичної школи Інною Силантьєвою та редактором районної газети «Зоря» Ігорем Свиридівським.

Також на засіданні, шляхом таємного голосування, призначено на посаду директора Монастирищенського районного Будинку культури Віту Петрук, кандидатура якої набрала найбільшу кількість голосів депутатів.

З розглянутих питань порядку денного сесії були прийняті відповідні рішення.

Останнім було обговорення питання обрання голови районної ради. У зв’язку із довготривалою роботою позачергової тридцять другої сесії питання про обрання голови районної ради депутати одноголосно вирішили перенести, зробивши перерву у засіданні до 15 липня 2014 року.

Поділитись

Коментарі

Вгору