Губернатор розповів, з якими проблемами до нього прийшли жителі Черкащини

09 липня 2014, 11:34

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Юрій Ткаченко провів черговий особистий прийом громадян. Шукати допомоги у вирішенні своїх наболілих проблем до очільника області прийшло п’ятеро черкащан із різних районів області. Порушенні ними проблеми переважно стосувалися земельних питань та діяльності правоохоронних структур.

Про це повідомляє прес-служба Черкаської ОДА.

Так, голова села Ковтуни, що в Золотоніському районі, Святослав Строкань прийшов одразу з кількома питаннями. Чоловік стверджує, що фермерське господарство, з яким був укладений договір оренди земельної ділянки ще у 1999-омц році, замучили безпідставними перевірками й затягують виготовлення технічної документації. У той же час пожалівся на те, що інший приватний підприємець відмовляється укладати угоду з сільською радою й сплачувати оренду за землю. А від чиновників у цей час, переконує, приходять "відписки".

Жителька Кам’янки Лілія Шрамко шукає правди й винних у смерті семикласника місцевої школи. Вона звернулася до очільника області з проханням посприяти у якнайшвидшому й об’єктивному розслідуванні цієї справи.

Окрім того, до голови ОДА звернувся черкащанин Микола Науменко, обидва сини якого нині беруть участь в антитерористичній операції, щодо виділення одному з них земельної ділянки, як і обіцяв голова Держземагентства України Сергій Рудик. За його словами, уже є майже 30 охочих чоловік.

Очільник області побесідував із кожним громадянином, який прийшов до нього, та дав доручення відповідним службам щодо розв’язання їхніх проблем.

– Мені не хотілося б формально відписатися стосовно того, що ми розглянули ці проблеми й поставити галочку, я хочу бачити результат цієї роботи, – прокоментував Юрій Олегович. – Якщо ті чи інші питання й надалі не вирішуватимуться, я буду вимушений ставити питання про відповідність займаній посаді на тому чи іншому рівні.

Поділитись

Коментарі

Вгору