Депутати ЧМР проголосували за зміни до бюджету

12 грудня 2017, 14:36

Депутати ЧМР на сьогоднішній сесії проголосували за зміни до бюджету. За словами директора департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталії Джуган, це дасть можливість впевнено завершити бюджетний рік.

- В бюджеті ми врахували всі уточнення, які стосуються всіх трансфертів з державного та обласного бюджетів. Великими ризиками залишаються у нас пільги та субсидії. Держава боргує нам по таких зобов'язаннях. Тож я попередила депутатів, що до кінця року ми ще декілька разів зустрічатимемося щодо коригування бюджетів, - сказала Наталія Джуган. - Що стосується інших коригувань, то мова йде про перерозподіл коштів в бюджеті розвитку, загальному фонді. Остаточно забезпечили заробітну плату працівникам бюджетних установ.

Також Наталія Джуган зауважила, що вдалося відкоригувати призначення у бюджеті розвитку:

- Вони стосуються зменшення призначень по реконструкції бульвару Шевченка. Натомість збільшили призначення по вулиці Героїв Дніпра та Сумгаїтській. Безперечно, цих коштів не вистачить, щоб завершити об'єкти, але такі коригування відбуваються, щоб принаймні виконати зобов'язання. Також хочу казати, що "живих" коштів у бюджеті розвитку немає.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору