Департамент охорони здоров’я реорганізували в управління

02 лютого 2016, 08:38

img6182_1

Днями Департамент охорони здоров’я Черкаської ОДА перейменували в Управління, скоротивши штат працівників. Реорганізацію провели відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації Юрія Ткаченка. Мета – оптимізація роботи органів державної влади.

Відповідно до розпорядження голови Черкаської обласної державної адміністрації від 2 листопада поточного року № 553 «Про структуру обласної державної адміністрації» у Департаменті охорони здоров’я була створена комісія, яка визначилася щодо зміни назви юридичної особи з «Департамент охорони здоров’я Черкаської обласної державної адміністрації» на «Управління охорони здоров’я ЧОДА», скорочення чисельності та штату.

- Торік у лютому у Черкаській області почали реалізовувати пілотний проект з оптимізації роботи органів державної влади, - коментує ситуацію перший заступник голови Черкаської ОДА Вітальний Коваль. - За результатами спільної роботи з робочими групами Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента України були погоджені зміни в структурі підрозділів обласної державної адміністрації, їх функціоналу та граничної чисельності, які передбачають скорочення штату більш, як на сорок відсотків.

До реорганізації структура нараховувала 23 фахівця, нині – 15.
Щоправда, частина із них переведена на роботу в інші медичні заклади.

За інформацією прес-служби департаменту охорони здоров'я Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору