День міста на Черкащині: каша від Аграрної партії, DZIDZIO – від потенційного кандидата Осадчого

15 вересня 2015, 09:56

2

День міста вихідними відзначили у районних центрах Черкащини. Так, у Смілі святкування відбулося за підтримки «Аграрної партії України», а в Золотоноші – потенційного кандидата на місцевих виборах В’ячеслава Осадчого.

Про це повідомляє ОПОРА.

Від «Аграрної партії України» у Смілі людей безкоштовно пригощали кашею, печеною картоплею, салом, м’ясом, алкоголем, а дітей – цукерками. На святкуванні був присутній лідер політичної сили Віталій Скоцик та очільниця обласної організації «Аграрної партії України» – Наталія Старікова.  Під час заходу не лунало закликів голосувати за якихось кандидатів чи певну політичну силу. Проте там стояли намети Аграрної партії, де роздавали інформаційні бюлетні, також був розміщений їхній банер, а у футболках з логотипом партії ходили організатори.

3

День міста також відбувся і у місті Золотоноша. За ініціативи потенційного кандидата В’ячеслава Осадчого, привітати містян приїхав відомий український гурт DZIDZIO. Окрім нього, виступили учасники популярних телепроектів: Олена Chery, Володимир Фідик, Богдан Романіді та діджеї:   Dj Egorkin, Dj ALEX Sun тощо. На святі відбувся конкурс «Міс Золотоноша – 2015», переможниця якого отримала від В. Осадчого путівку до Єгипту. Призи отримали й інші учасниці.

За словами організатора та члену активу соціальної програми «Крок назустріч» Євгенія Болюбаша, усі запрошені зірки та ведучі виступили безкоштовно і приїхали, тому що з В. Осадчим є друзями. Про намір балотуватися чіткої відповіді поки немає: «Ми ще не визначили взагалі, чи він буде балотуватися в обласну раду чи буде в міську раду, на міського голову. Це все починалося не для того. Але ще навіть натяку на балотування не було. Якщо люди скажуть: «Да, дійсно, Осадчий – йди», можливо він і піде».

Нагадаємо, що у Золотоноші від потенційного кандидата В. Осадчого відкрито соціальний магазин для малозабезпечених верств населення. Згідно реєстру громадських об’єднань, громадська організація «Крок назустріч» від якої діє ця програма зареєстрована 25 жовтня 2013 року у с. Павлівка Вінницької області. В’ячеслав Осадчий є головою її правління.

До моменту офіційної реєстрації кандидата в депутати чи реєстрації кандидата на посаду міського, сільського або селищного голови неможливо довести, що такі дії зі сторони потенційних кандидатів є передвиборною агітацією чи дії, які мають ознаки підкупу виборців чи є підкупом, які здійснюються із порушенням закону. Проте ОПОРА наголошує, що у разі реєстрації кандидата, подібні дії можна розцінювати, як політичну технологію.

Також згідно ст. 54, п. 2: «Місцеві організації партій, кандидати у депутати від яких зареєстровані в багатомандатному виборчому окрузі, кандидати у депутати в одномандатному виборчому окрузі, кандидати на посаду сільського, селищного, міського голови, старости мають право розпочати свою передвиборну агітацію з дня, наступного за днем прийняття відповідною територіальною виборчою комісією рішення про реєстрацію кандидатів».

 

Інна сказав:

До якого Дня міста???його ще не було,перевіряйте хоча б,що пишете

Вгору