Демобілізований черкащанин разом із родиною взявся допомагати армійцям (відео)

11 листопада 2015, 22:00

Разом і до кінця. У Черкасах проживає унікальна багатодітна родина Погорілих. Голова сімейства – Володимир – демобілізований військовий ЗСУ. Він відслужив рік, у зоні АТО отримав чимало травм, через це має інвалідність. Опинившись вдома, чоловік узявся активно допомагати бойовим товаришам. У маленькій квартирі Погорілі облаштували міні волонтерський центр із виготовлення сухпайків. Разом, батьки і діти продовжують підтримувати армійців, інформує ЧСН.

41-річний приватний підприємець Володимир Погорілий не чекав повістки, сам пішов до військкомату. Кілька місяців служби в АТО у складі 128 гірсько-піхотної бригади безслідно не минули. Нині чоловік має проблеми зі здоров’ям, але не здається. Демобілізувавшись, вже вдома, як волонтер, чоловік продовжує допомагати армійцям. Здебільшого харчами.

Військовий запевняє: без коханої дружини не впорався б ані вдома, ані на передовій. Він пригадує: рік тому, до його бригади в АТО харчі майже не потрапляли. Відтоді маленька квартира перетворилась на цех із виготовлення сухпайків.

Людмила вже стала фахівцем із виготовлення напівфабрикатів. Готує для армійців сухі борщі, супи, солодкі вітамінні каші. Але через інвалідність чоловіка пішла на роботу.

Над сухпайками трудяться ще й четверо дітей Погорілих. У кожного свої обов’язки. 4-річна помічниця Даша знайшла роботу і собі.

На кухні та на балконі майже 10 сушарок для овочів. Син Артем відповідає за якісну просушку продукту і за склад сухпайків.

Пакунки з харчами під брендом «Смаколи від Людмили» на фронті отримають регулярно. Володимир на пару із досвідченими військовими і сам вирішив возити передачі товаришам у зону АТО. Каже, так краще знатиме про нагальні потреба хлопців й зможе своєчасно їм допомогти. Хоча від підтримки не відмовляться і самі волонтери. Просять небайдужих закупити томатні пасти, приправи і крупи для армійських страв. А також посприяти автомобілем для доставки овочів на переробку із ближніх сіл.

Поділитись

Коментарі

Вгору