Актори Київського театру заробили для черкаських колег 75 тис грн

11 листопада 2015, 21:08

7a7a1b5b62bd91f168816ae073e91b87_L

Заради допомоги Черкаському драмтеатру Київський національний академічний театр ім. Лесі Українки 28 жовтня з власної ініціативи зіграв першу виставу «Занадто одружений таксист» (Рей Куні), пише Вечірка.

- Збір від показу вистави склав 120 тис грн. Але після всіх виплат і податків лишилось 75 тис грн. Ми вже відправили лист із мокрою печаткою керівництву театру. Залишились погоджувальні моменти бухгалтерії. Кошти з дня на день отримаємо, - повідомив відсторонений від виконання обов’язків директора драмтеатру Володимир Осипов.

Голова правління благодійної організації «Благодійний фонд «Черкаський театр» наголосив, що кошти накопичуватимуть.

- Серед головних сьогоднішніх пріоритетів – дах над головою. Як один із варіантів, куди підуть кошти, розглядаємо придбання транспорту. Наш ЛАЗ, цей монстр, якому вже 25 років, зжирає 45 л пального на 100 км. Автобус до того ж, не відповідає реальній кількості людей, задіяних у виставі, - зазначив голова «Благодійного фонду «Черкаський театр» Олександр Гуменний.

Але скільки доведеться ще поставити вистав і скільки часу пройде, перш ніж зберуть необхідні 1,5 – 2 млн грн. для купівлі автобуса, невідомо.

За словами Олександра Гуменного, сьогодні на рахунку фонду допомоги Черкаському обласному академічному українському музично-драматичному театру імені Т.Г. Шевченка є 15400 грн. Останні кошти прийшли з Одеси.

За словами художника з костюмів Черкаського театру Наталки Ридванецької, кошти перераховують із різних куточків. Так, черкащанка, яка нині проживає в Китаї, надіслала кошти, є надходження з Німеччини.

За словами Володимира Осипова, за рахунок фестивалю «Сцена людства» багато театрів, його постійних учасників, знають про проблему Драмтеатру.

- Постановка благодійної вистави також є в планах театру Франка.

Усі небайдужу до долі театру можуть внести свою посильну допомогу й підтримати театр, - сказав Володимир Осипов.

Гривневі банківські реквізити фонду:

Отримувач: Благодійна організація «Благодійний фонд «Черкаський театр»

Код ЄДРПОУ: 39938661

Рахунок отримувача: № 26003287821

Банк отримувача: АБ «УКРГАЗБАНК»

МФО: 320478

Поділитись

Коментарі

Вгору