ДемАльянс хоче, щоб у міськраду увійшли майданівці

19 березня 2014, 19:11

Політична партія "Демократичний Альянс" хоче, щоб громада впливала на вибори очільників міста, начальників департаментів та управлінь, тому запускає проект, покликаний завести до влади майданівців. 

Про це сьогодні повідомила голова міського осередку партії «ДемАльянс» Таїсія Плахута.

Технічна назва проекту - "Місквиконком Демальянсу".

- Ми запускаємо проект, у якому усі жителі міста зможуть впливати на особовий склад усіх управлінь міста, міської ради та кандидатуру міського голови. Ми запускаємо проект, у якому люди зможуть подавати свої кандидатури на різні посади. Черкащани зможуть подивитися, що ці кандидати пропонують зробити на тій чи іншій посаді, яка їхня програма. Черкасці зможуть обговорювати кандидатів, а за результатами відкритого обговорення та голосування - обрати ту команду, яка зможе очолити місто, - заявила Таїсія Плахута.

За її словами, лише ті особи, які готові публічно представити себе та свій план розвитку, пройти люстраційний комітет та довести свою непричетність до корупційних дій, є професіоналами своєї справи — достойні керувати містом, областю, країною.

Член секретаріату «ДемАльянсу» Сергій Гончар наголосив, що деякі місцеві політики і досі ніяк не зрозуміють, що влада змінилася. Але змінилася не з Партії регіонів на об'єднану опозицію, а відтепер, як і записано в Конституції, джерелом влади став народ України. Тому ДемАльянс бере на себе відповідальність завести у владу майданівців та допомагати громаді обирати посадовців, контролювати і впливати на їхні дії.

- Як ви бачите за призначенням голови облдержадміністрації, правляча еліта, яка прийшла до влади після Майдану, не здатна змінити не те що систему чи правила гри, а не здатна змінити навіть облич. Тому ми беремо на себе відповідальність завести у владу майданівців. Людей, які стояли на майдані, які хочуть змінити систему. Ми розуміємо, що це нелегко, широке коло черкащан цих людей не знає. Для нас революція не закінчилася, - зазначив Сергій Гончар.

Ознайомитися з проектом та взяти участь у формуванні органів влади черкасці можуть тут.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Виалон :

Хмммм, какая девочка интересная. По больше бы таких в наших гражданских оледенениях, смотри и гражданский сектор бы рос

Парамон :

Та яка на….й кому різниця, хто там буде тим мером. Аби роботу робив, бо заї….ои уже. З регіоналами, одне звиздіння пустословне

Вгору