Черкаським автомайданівцям видали спеціальні посвідчення

19 березня 2014, 18:34

Під час учорашньої спільної наради в Управлінні Державтоінспекції Черкаської області представникам черкаського Автомайдану були видані спеціальні посвідчення. Про це інформують "ВІККА-новини" з посиланням на прес-службу УДАІ області.

Начальник Управління ДАІ області Андрій Іванченко позитивно оцінив спільні патрулі громадських організацій та ДАІвців, які віднедавна несуть службу на дорогах Черкащини.

– Така спільна робота дає можливість контролювати ситуацію на дорогах, як з недопущення водіями порушень Правил дорожнього руху, так і для забезпечення охорони громадського порядку. Робота спільних патрулів сприяє покращенню довіри населення до міліції та прозорості роботи її працівників, – зазначив начальник УДАІ.

Видані посвідчення автомайданівці зможуть пред`являти водіям під час спільної служби з інспекторами ДАІ. Такі патрулі контролюватимуть дотримання законодавства у сфері дорожнього руху, проводитимуть широку профілактичну роботу, виявлятимуть та розкриватимуть протиправні діяння з ознаками злочинів, зокрема, пов`язаних з використанням транспортних засобів, та сприятимуть ввічливому ставленню до громадян.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору