Дефіле в шкіряних куртках та запальні танці: в черкаському університеті обрали Містера та Міс

06 березня 2016, 15:20

90b304f34b806f55eaf1e940407f0f7d_XL

В Черкаському державному технологічному університеті обрали «Містера і Міс ЧДТУ – 2016″. Під час конкурсу учасники демонстрували свої таланти, красу, розум. Захід приурочили до Міжнародного жіночого дня.

За корону Міс ЧДТУ змагалися десять вродливих і креативних конкурсанток. За титул Містера ЧДТУ виявили бажання змагатись п’ятеро мужніх представників чоловічої статі, які обирались шляхом онлайн-голосування в соціальних мережах.

У дебютному виході студентки з’явились на сцену в образах, виготовлених власноручно, з тематикою повітряної легкості і обов’язковим атрибутом метелика. Паралельно ведучі заходу знайомили глядачів з конкурсантами, розповідаючи цікаві факти про них. Гості свята зустрічали яскравих представниць неймовірними емоціями і оплесками, а світлові ефекти підсилювали магічність і легкість їх образів.

У ході заходу, артистичні та оригінальні претенденти на «Містера ЧДТУ-2016» тішили глядачів дефіле в шкіряних куртках і танцювальними номерами. Остаточну крапку в конкурсі поставив фінальний вихід, який супроводжувався демонстрацією вечірніх суконь учасниць та імпозантністю учасників.

Журі конкурсу підкреслили індивідуальність кожного учасника у чотири номінації:

«Містер Глядацьких симпатій» – Едуард Кучеренко;

«Містер Спорт» – Артем Мироненко;

«Містер Оригінальність» – Ярослав Гладкий;

«Містер Креативність» – Дмитро Охріменко.

Жіноцтво нагородили вісьмома номінаціями:

«Міс Досконалість» – Анна Щербатюк;

«Міс Талант» – Лілія Зубрицька;

«Міс Загадковість» – Ляпунова Еліна;

«Міс Весна» – Анна Волчо;

«Міс Романтичність» – Марія Король;

«Міс Глядацьких симпатій» – Ірина Іванюк;

«Міс Глядацьких симпатій інтернет» – Анна Семенова;

« Міс Елегантність» – Аліна Некрасенко;

«Віце Міс ЧДТУ-2016» – Альона Шевченко.

Найкраще себе проявили та отримали найвищу нагороду «Містер ЧДТУ-2016» та «Міс ЧДТУ-2016» Сергій Шмиголь та Анна Гайдаєнко.

Переможців та учасників конкурсу було нагороджено безліччю призів від спонсорів та грошовими винагородами від Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

За інформацією ЧДТУ

Коментарі

Вгору