Де купити найдешевші ліки від грипу у Черкасах (огляд цін)

01 грудня 2015, 23:46

652378

З початком холодів серед містян збільшується кількість хворих на грип та ГРВІ. Щоб зорієнтувати черкащан у цінах на аптечні засоби боротьби з хворобою, vikka.ua промоніторила їх вартість у деяких мережевих аптеках.

Опитані черкаські фармацевти визначили найпопулярніші лікарські засоби, враховуючи їхню доступність та ефективність. Так, з-поміж безлічі препаратів за цими критеріями можна виділити наступні: "Комбігрип Декса №8", "Ремантадин", "Флюколд", "Амізон №20", "Ринза", "Гріпекс", "Фервекс" та "Новірин".

Оскільки ціни в аптеках однієї мережі можуть відрізнятися, вони вказані із зазначенням адрес та цінами, які діяли з 30 листопада по 1 грудня поточного року.

Так, одна з найдешевших цін на "Комбігрип Декса №8" (8 таблеток) - 18,73 грн. в аптеці "Экспо-фарм" (вул. Гагаріна, 77). Трохи дорожче препарат коштує в мережі аптек "Бажаємо здоров'я" (вул. Смілянська, 99) – 23,70 грн. Мережа "Медит-М" (б. Шевченка, 325) пропонує противірусний засіб за 23,85 грн., а найдорожче він вартує в мережі аптек "Ваше здоров’я" (вул.  Лазарєва, 2) – близько 27 грн.

Таблетка ще одного противірусного засобу - "Ремантадину" - в Черкасах вартує від 17,53 до 21, 75 грн. Найдешевше – в аптеці "Экспо-фарм", найдорожче – в аптечній мережі "Мед-Сервіс" (вул. Добровольського, 15).

Комплексний препарат "Флюколд" у Черкасах обійдеться від 9 до 10 грн. При цьому найдешевше він коштує в аптечній мережі "Мед-Сервіс". Там же найдешевше можна придбати "Амізон №20" – за 49,65 грн. А в аптеці "Ваше здоров’я" ліки обійдуться у 53,56 грн.

Комбінований препарат "Ринза" у черкаських аптеках знайти не так вже й легко. Найбільш наполегливі зможуть придбати розчинний препарат в аптеці "Экспо-фарм" за 13,75 грн. 10 пігулок в аптечній мережі "Мед-Сервіс" можна придбати за 33,92 грн.

У аптеці "Экспо-фарм" 10 таблеток анальгетика "Гріпекс" вартує 60,1 грн. Пакетик розчинного препарату обійдеться від 16 до 21,1 грн. Найдорожчий він в мережі аптек "Ваше здоров’я".

Тому, хто вирішить лікуватися розчинним "Фервексом" варто знати, що навіть вартість одного пакетику препарату варіюється від 13,45 до 15,60 грн. Найдешевше - в "Медит-М", дорожче – в мережі аптек "Волошка-сервіс" (вул. Рябоконя, 29).

Упаковка противірусного "Новірину" коштує від 171,4 ("Медит-М") до 200 грн. ("Волошка-сервіс").

Перед застосуванням вказаних препаратів радимо проконсультуватися з лікарем. Самолікування може бути шкідливим для вашого здоров'я. Не хворійте!

Поділитись

Коментарі

Зоя сказав:

В аптеці Г.Дніпра,29(колишнє кафе “Марина”) мережі “Бажаємо здоров”я” майже всі препарати дешевше зазначених найнижчих цін.
Вчора нам телефонували, але на жаль нас не вказали. Стаття не дає відповіді на запитання “Де купити найдешевші ліки від грипу у Черкасах”.

Вгору