Сталося те, чого боявся театр, – Володимир Осипов про снігопад

01 грудня 2015, 22:57
Фото театру з середини

Фото театру з середини

У Черкасах сніг засипав театр, що через пожежу стоїть без даху. Раніше відсторонений обласною владою, а нині поновлений через суд директор Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Г. Шевченка Володимир Осипов бідкається, що у той час, як всі говорили про можливість будівництва капітального накриття над театром, то про варіант тимчасового накриття навіть не розглядали. Про це Володимир Осипов повідомив в коментарі Прочерку.

За словами Володимира Осипова, станом на сьогодні всі фінанси, що мали бути виділені на будівництво накриття над театром, узгоджені профільним міністерством, проте не затверджені Кабміном.

– Все ще очікуємо виділення з резервного фонду держбюджету з надзвичайних ситуацій близько 16 мільйонів гривень. Обласна влада виділяла 1 мільйон гривень на розчистку завалів і вивезення сміття. Ці роботи виконані, – сказав керівник театру. – Всього ж, на відновлення театру, за підрахунками фахівців, треба 80 мільйонів.

Разом з тим, він сумнівається, що вдасться цього річ вже перекрити дах.

– Коли розчистили завали, то треба було зразу ставити ліса і готувати опалубку для залиття бетоном арматурного поясу. Якщо не розпочати роботи по перекриттю негайно, т овони , – каже директор театру.

Нагадаємо, обласна влада сподівалася перекрити театр до снігопадів.

Як відомо, 1 липня цього року черкаський драмтеатр згорів.

До речі, Володимир Осипов також прокоментував ідею деяких черкаських політиків щодо будівництва замість згорілого театру нового театру над Дніпром.

– Це утопічна ідея. Одна справа декларувати намір, а інша справа – робити. Звісно, в нас проводилися різні оцінки несучих конструкцій. І скажу, що цілком реально тут все відремонтувати, а не будувати нове (хоч наголошу, що я не проти будівництва нового театру за умови збереження нашого старого театру). Як бачите, я порадив не збивати бордюри на балконі другого поверху. Воно ж все в гарному стані. А подивіться на стіни першого поверху – вони немов сьогодні пофарбовані. Так, у дуже поганому стані третій поверх, звідки почалася, власне, пожежа. Але так ич інакше, відремонтувати на сьогодні легше, ніж збудувати нове. Ось в нас під ногами ковралінове покриття, яке разом з дошками, сподіваюся, збереже внизу бетон від вологи. А ми вже чиститимемо та вивозитимемо сніг на вулицю, – зазначив Володимир Осипов.

Поділитись

Коментарі

Вгору