Черкащани по телефону можуть дізнатись про призначену субсидію (контакти)

02 грудня 2015, 06:02

суб на головну

Державна податкова інспекція у м. Черкасах повідомляє громадян про початок роботи нового сервісу. Так, починаючи з 20 листопада 2015 року, Державною фіскальною службою України запроваджено новий електронний сервіс «Інформування громадян про результати обробки файлів-запитів щодо доходів фізичних осіб, які звернулись за призначенням житлових субсидій, що надходять від підрозділів соціального захисту населення».

Задля зручності громадян та працівників органів соціального захисту населення, котрі опрацьовують заяви громадян для призначення субсидій, ДФС України запроваджено сервіс, що дозволяє кожному громадянину чи працівнику органів соцзахисту з’ясувати інформацію про доходи  громадянина - платника податків, з врахуванням яких призначатиметься субсидія на оплату комунальних послуг.

Щоб отримати потрібну інформацію, громадяни повинні обов’язково вказати свої реєстраційні дані, зокрема реєстраційний номер облікової картки платникам податків. Відтак, фахівець Інформаційно - довідкового департаменту ДФС України повідомить про результати обробки запиту.

Контактний телефон сервісу: 0-800-501-007 (дзвінок безкоштовний зі стаціонарних телефонів).

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Іван :

У цьому місяці мені не нарахована субсидія,чому?

ОЛЕКСАНДР :

За жовтень небуло субсидії

Людмила :

За листопад немає субсидії

Вгору