Чиновники розповіли, коли запрацює черкаський драмтеатр

12 вересня 2019, 12:30

До середини грудня в приміщенні Черкаського обласного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка завершать роботи першої черги.

Ідеться про внутрішні оздоблювальні роботи глядацького залу та фойє, заміну підлоги на поверхах, купівлю та встановлення меблів у глядацькій залі. Про це під час виїзної наради повідомив генеральний підрядник, директор ПМ «Арсенал» Владислав Мамчур.

- Також на стадії завершення встановлення систем автоматичного пожежогасіння, автоматичного контролю до вибухонебезпечних концентрацій паливного газу. Завершені роботи по опаленню, електриці та системі кондиціювання, водопроводу, – говорить Владислав Мамчур.

Сцена театру під час пожежі не постраждала. Однак приміщення тривалий час було без даху, тож покриття і обладнання також зазнали пошкоджень. Крім того, десятки років облаштування сцени не оновлювали. Коштом обласного бюджету вдалося придбати сценічне обладнання на 6,5 млн грн. Проте його можливо встановити лише на відновлену сцену, що і є в планах на наступний 2020-ий рік.

Під час виїзної наради Ігор Шевченко також обговорив із міським головою Черкас Анатолієм Бондаренком можливість співфінансування із бюджету міста облаштування прилеглої до театру території. 

Читайте також: Область просить у міської влади грошей на плитку біля драмтеатру

- Нарешті після майже 5 років відновлення театру ми на фінішній прямій. Фойє, глядацька зала, кулуари, підвальне приміщення, де всі комунікації, після пожежі відновлені повністю. Після завершення І черги робіт приміщення здадуть в експлуатацію, - говорить голова Черкаської ОДА Ігор Шевченко.

Упродовж 2015-2018 років на відновлення драмтеатру спрямовано 93,7 млн грн (підготовчі роботи, першочергові аварійно-відбудовні роботи та реконструкція І черги). Із міського бюджету Черкас у 2016-му виділялася субвенція розміром у майже 5 млн грн. 

Кошторисна вартість І черги об’єкта становить 102,2 млн грн, вартість ІІ черги – 56,1 млн грн, загальна вартість реконструкції – 158,3 млн грн. Для завершення робіт із реконструкції І черги у 2019 році виділені кошти в сумі 30,8 млн грн (27,7 млн грн – державний фонд регіонального розвитку; 3,1 млн грн – обласний бюджет).

За інформацією Черкаської ОДА

Коментарі

Вгору