Область просить у міської влади грошей на плитку біля драмтеатру

11 вересня 2019, 16:25

Сьогодні міський голова Черкас Анатолій Бондаренко та голова Черкаської обласної адміністрації Ігор Шевченко обговорили можливість виділення з міського бюджету Черкас субвенції на облаштування прилеглої до Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка. 

Про це зазначають у прес-службі міської ради.

Станом на сьогодні в театрі повністю зроблено опалення, водопроводи, електрику, систему кондиціювання, санвузли, кулуари та фойє. На 1-3 поверхах завершено ремонт стелі, стін та підлоги, у глядацькій залі теж повністю оновлено стіни, підлогу та оркестрову яму. На черзі – ремонт самої сцени.

Однак на думку обласного керівництва, драмтеатр можна відкрити і до його закінчення, щоб уже в грудні була можливість проводити там святкові новорічні ранки. Для цього необхідно облаштувати прилеглу до драматичного театру територію.

- Область звернулася до нас із проханням вивчити можливість виділення з міського бюджету субвенції на облаштування території біля драмтеатру плиткою. Думаю, нашому бюджету це під силу. Найближчим часом вирішимо, яку саме плитку більш доцільно укласти, щоб не тільки загальний вигляд площі був одного стилю, а й практично покриття могло витримати великі навантаження. Нині територію біля входу в театр облаштовано гранітною плиткою. Розглянемо і цей варіант, - відзначив Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, на реставрацію Черкаського академічного обласного українського музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка з міського бюджету вже виділялася субвенція розміром 5 млн грн. 

Коментарі

Вгору