Чигиринський водоканал реконструюють

13 січня 2014, 17:55

Тривають роботи з реконструкції систем чигиринського водоканалу, інформує "Ремарка".

Нагадаємо, що минулого року з ініціативи народного депутата Зубика з Державного бюджету України були виділені кошти у сумі 1 мільйон 200 тисяч гривень для реконструкції міського водогону у Чигирині.

 

Замовником робіт і розпорядником коштів визначено Департамент капітального будівництва Черкаської обласної державної адміністрації, підрядником – кіровоградське підприємство.

За рахунок виділених коштів планується модернізувати системи водопостачання – повністю замінити автоматику управління і насосне обладнання, а також прокласти ще одну гілку водогону діаметром 150 мм від свердловин на Новому Чигирині до 300-міліметрової магістралі в районі Чигиринського лісгоспу.

Як повідомляється, після реконструкції управління усіма процесами буде комп’ютеризовано. Автоматичне вирівнювання тиску води в мережі дасть змогу економити електроенергію, забезпечувати стабільний тиск у мережі, а також покращити якість води за рахунок ліквідації раптових гідроударів.

Додаткова нитка водогону дасть можливість прокачувати більшу кількість води і забезпечить безперебійне її постачання у разі аварії на одній з гілок.

Поділитись

Коментарі

Вгору