Одарич заочно учить Білоусова, як треба ремонтувати ліфти

13 січня 2014, 17:04

Буквально по днях колишній міський голова Черкас Сергій Одарич порахував час, поки в місті не працювали ліфти. Запевняє, що коли він був при владі, проблем з простоєм ліфтів не було. Про це він сказав під час прес-конференції 13 січня.

- Пам’ятаю в 2006 році, коли я приступив до виконання обов’язків міського голови, у нас були негаразди з ліфтами. У середньому щодоби стояло 15-17 ліфтів. І буквально через три місяці ми вийшли на те, що працювали всі ліфти. У день стояв один-два ліфти й то, зазвичай, то були аварійні ситуації. З 2007 року у місті більше, ніж 2-3 ліфти у нас ніколи не стояли, - хвалиться екс-мер. – У нової команди середній показник за 2013 рік – 47 непрацюючих ліфтів.

Простій деяких ліфтів екс-мер порахував подобово. Так, за його підрахунками, рекордсменом стали будинки за адресами Героїв Сталінграда, 16 та 18, де ліфти не працювали 169 днів.

- Це при тому, що Білоусов зі своєю командою отримали бюджет, який тріщав по швах від грошей, - запевняє колишній мер.

Поділитись

Коментарі

yguhbinj сказав:

Пусть еще расскажет этому коммунистическому к…лине, что пора убирать мусорную свалку в первомайском парке.Или миськвиконком там не ходит? Город реально превратился в большой мусорник

Вгору