Чотири висотки в Черкасах можуть не отримати тепло

23 жовтня 2014, 15:29

тепло

Навіть коли все місто отримає теплоносій, чотири багатоквартирних будинки Черкас можуть залишитися без опалення. Про це на прес-конференції попередив міський голова Сергій Одарич, інформує Вечірка.

—   Чотири житлових будинки поки що не можуть отримати теплоносій. Один з них за адресою Гоголя 390. Житлово-будівельний кооператив, через який проходять мережі теплопостачання на сусідній будинок не допускає до виконання ремонтних робіт на цих мережах та відмовляється від співфінансування робіт, адже ця тепломережа забезпечує теплом обидва будинки. Сподіваюся нам вдасться дійти згоди і протягом найближчої доби виконати необхідні ремонтні роботи та подати теплоносій, — пояснює Сергій Одарич.

За словами міського голови, без тепла можуть залишитися й мешканці трьох висоток по вулиці Хоменка та Смілянській. Це дуже конфліктне питання зазначає мер, яке триває вже кілька місяців, з моменту завершення опалювального сезону. Мережі перебувають на обслуговуванні підприємства «Електромонтаж 424», яким керує депутат Черкаської міської ради Володимир Халай.  Міський голова запевняє, що це підприємство не допускає представників «Черкаської ТЕЦ» до ремонту мережі, яка постачає теплоносій на відомчий гуртожиток та два сусідніх житлових будинки. На мережі є порив, який полагодити можна протягом двох діб, однак впродовж кількох місяців приступити до робіт не вдається. Щоб врегулювати ситуацію виконавчий комітет Черкаської міськради звернувся по допомогу до прокуратури. На переконання представників міської влади приватна особа перешкоджає доступу до державної власності й порушує право мешканців трьох висоток на право отримати тепло у зимовий період.

Поділитись

Коментарі

Вгору