Чоловіки змагалися у Черкасах за звання “Файного пана-захисника”

06 жовтня 2023, 12:37

Чоловіки срібного віку змагалися у Черкасах за звання «Файного пана-захисника». Захід відбувся у будинку культури ім.І.Кулика.

Конкурс провели для урізноманітнення дозвілля людей поважного віку, створення умов для реалізації їхніх творчих здібностей. Учасників від імені міського голови Анатолія Бондаренка привітала його заступниця, яка курує соціальний напрямок, Марина Гаркава.

«Якби не було наших захисників, не було б ні свят, ні України. Слава їм і велика вдячність за їхні подвиги і захист наших міст. Захід «Файний пан – захисник», який реалізовується на базі Територіального центру, користується великою популярністю. Тому я бажаю усім учасникам перемоги, гарного настрою, тому що зараз дуже складний час, але ми тримаємося»,— сказала Марина Гаркава.

Також вона нагородила медаллю «За сумлінну працю» Валентину Чигрин, соціального працівника територіального центру надання соціальних послуг м. Черкаси, яка присвятила своїй роботі майже 20 років життя.

Під час конкурсу чоловіки поважного віку демонстрували свої таланти, ерудицію та творчі здібності. Вони читали вірші, танцювали і співали пісні. А також змагалися у швидкісному вдяганні військової форми, протигаза і наданні першої допомоги. Зрештою звання «Файний пан-захисник» здобув 70-річний колишній військовий Володимир Ружановський.

Конкурс «Файний пан-захисник» — це новий напрямок культурно-просвітницьких заходів для черкасців похилого віку, який реалізовується в рамках міської програми для слухачів «Університету ІІІ віку». Він діє у Черкасах у територіальному центрі з 2011 року. Наразі тут функціонує 7 факультетів, які реалізувують освітній процес за 11 напрямками навчання. Щотижня його відвідують близько 200 осіб.

У 2023 році освітніми послугами Університету скористалось 829 відвідувачів. Відповідно до затвердженої програми було проведено конкурс серед жінок срібного віку "Жінка-захисниця", спортивні змагання "Черкаські джури", конкурс для чоловіків срібного віку "Файний пан-захисник".

За інформацією Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору