Чоловіку, який до смерті забив малолітню дівчинку, повідомлено про підозру

04 жовтня 2017, 14:48

Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розсувань, за фактом умисного вбивства півторарічної дівчинки.

Встановлено, що до смерті дитини причетний 20-річний співмешканець матері малолітньої, житель м. Золотоноша. Чоловік, самостійно доглядаючи                    за дитиною, наніс останній численні удари в область черевної порожнини,  в результаті чого від отриманих тілесних ушкоджень дівчинка померла.

Зловмисника затримано та оголошено йому про підозру, у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого п. 2. ч. 2 ст. 115 (умисне вбивство) Кримінального кодексу України.

Водночас, у ході досудового розслідування з’ясовано, що матір померлої залишила її без нагляду, внаслідок чого дитина через малолітній вік була позбавлена можливості вжити заходів до самозбереження. Зазначене призвело до тяжких наслідків у вигляді смерті.

За вказаним фактом прокуратурою розпочато кримінальне провадження за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ст. 166 (злісне невиконання обов'язків по догляду за дитиною або за особою, щодо якої встановлена опіка чи піклування) Кримінального кодексу України.

На цей час досудове розслідування в кримінальних провадженнях триває, слідчими та процесуальними керівниками вживаються заходи щодо забезпечення прийняття законних та неупереджених процесуальних рішень.

Хід розслідування вказаних проваджень контролюється Золотоніською місцевою прокуратурою.

Довідково: санкція п. 2. ч. 2 ст. 115 КК України передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 10 до 15 років або довічне позбавлення волі, ст. 166 КК України - обмеження волі на строк від 2 до 5 років або позбавлення волі на той самий строк.

За повідомленням прес-служби прокуратури Черкаської області.

Поділитись

Коментарі

Вгору