Чітко розумієш, яким би був “русскій мір” в Черкасах і Дахнівці, – Віктор Борисов про Замирайла

16 серпня 2022, 09:22

...в останні дні й без того непросте життя депутата Черкаської міськради від ОПЗЖ Олександра Замирайла забуяло новими фарбами. Ось вона, слава, хоч і негативно забарвлена.

Спочатку - емоційна лайка біля стін слідчого ізолятору з місцевими активістами. Потім - внесення 208 тисяч гривень застави за вихід з буцегарні.

Потім, під загрозою того, що черкащани відфайдолять його прям біля суду, - колінопреклоніння перед пам'ятником загиблим воїнам. І на закусь - зеленкою в обличчя.

А потім - Апеляційний суд у Черкаській області збільшив розмір застави за Замирайла до 1 млн. 1 тис. грн. Попри те, що депутат пожалівся на непростий фінансовий стан, прокуратура, що просила збільшити заставу, таки мала рацію. Розмір однієї лише офіційної декларації про статки депутата та його дружини - справжнісінький товстий натяк на подальше розкуркулення "гауляйтера" через суд...

Взагалі сама неоковирність Замирайла ідеально каналізує на себе негативну енергію місцевої політспільноти. У нього яскрава, як тепер кажуть - негативна привабність. Подивишся на такого, послухаєш, що верзе на плівках СБУ - і чітко так собі розумієш, яким би був "русскій мір" в Черкасах і Дахнівці...

Загалом у переважної більшості путіноїдів в Україні з персональною вабою - велика проблема.

Хіба якась емоційна панянка розчулиться, дивлячись на те, як Медведчук в застінках просить путіна про обмін. Або ж поспівчуває Шуфричу, якого мало не відгамселили в Києві на блокпосту в перші дні війни.

Хто пожаліє херсонського гауляйтера Сальдо, що нині перебуває в "стабільно тяжкому стані"?

Першою та останньою піар-вдачею "руського міра" в Україні була прокурор Поклонська. Навіть японські аніматори про "няш-мяш" мультик зробили. І коли Наталка в прокурорському мундирі розповідала, як у Лівадії почав мироточити бюст царя Миколи II, чимало чоловіків подумали: "Ну, розуму - так собі, але - нічогенька..."

Не виключаю, що свій «замирайло» з’явиться в багатьох містах України. Для «каналізації» негативної енергії людей...

Віктор Борисов, черкаський журналіст, допис на власній сторінці у Facebook

Коментарі

Олексій :

Це типу він щось “розумне” написав.
Чи просто накалякав все що знав?

О.І. :

Про що букви цього тексту? Невже ми втрачаємо здатність критично мислити і дохідчиво ділитися власними думками (якщо вони є, звісно)?

Вгору