“Черкасиводоканал” недоукомплектований на 25%, – Сухарьков розповів, чому не вистачає працівників

14 червня 2024, 17:08

У КП "Черкасиводоканал" нещодавно вкотре оголосили про набір працівників на вакантні посади. Підприємство шукає слюсарів, тракториста, електромонтера та водія.

Як повідомив у коментарі Про все директор КП "Черкасиводоканал" Іван Сухарьков, сьогодні на комунальному підприємстві дійсно є кадровий голод. Серед причин браку працівників: мобілізація військовозобов'язаних чоловіків та великий відсоток пенсіонерів, яким уже пора вийти на заслужений відпочинок.

- Так, у нас має працювати близько 800 людей, на сьогодні кадрами водоканал недоукомплектований на 25%, - розповідає Сухарьков.

Найбільше на водоканалі потребують слюсарів аварійно-відновлювальних робіт для робіт на водопроводі та каналізації, електромонтерів з ремонту та обслуговування електроустаткування, слюсарів КВПіА (електромеханіка), електромонтерів з ремонту апаратури релейного захисту і автоматики, трактористів.

- Причини ж кадрового голоду прості: частина наших фахівців із початком війни взяли до рук автомати і пішли боронити нашу країну в лавах ЗСУ (з початку війни на фронт пішло 40 наших працівників, двоє з них загинули – це коваль Валерій Власевич, який працював на молотах і пресах (і ми досі не можемо знайти кваліфікованого фахівця такого рівня, це реально складно), і ще один загиблий герой – водій транспортного цеху Євгеній Михальченко. Зараз продовжують службу в ЗСУ – 28 наших працівників, - каже директор водоканалу.

Ще проблема на комунальному підприємстві в тому, що великий відсоток працівників – пенсіонери, яким вже пора на заслужений відпочинок, а замінити їх нікому.

- Адже знайти і замінити вузькопрофільного фахівця (з великим досвідом) – справа нелегка. Робота на водоканалі потребує високого рівня знань, кваліфікації та досвіду. Їх не отримаєш за місяць, потрібні роки. А от готових присвятити роки цьому – не так вже і багато. Тому, по-перше, я вдячний всім, хто працює на водоканалі сьогодні і по-друге, запрошуємо до нас в команду фахівців: гарантуємо вчасні виплати зарплати, соцпакет, а головне - у нас дуже дружній колектив, який готовий підтримати, навчити і підказати, - додав Іван Сухарьков.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору