„Черкасиобленерго” та „Черкаський облавтодор” погасили заборгованість з заробітної плати

18 травня 2018, 17:01

„Черкасиобленерго” та „Черкаський облавтодор” погасили заборгованість з заробітної плати. Про це повідомив перший заступник голови Черкаської ОДА Віталій Коваль під час засідання тимчасової комісії обласної державної адміністрації з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат, пише "Черкаський край".

Згідно з оперативними даними станом на 11.05.2018 загальну суму заборгованості з виплати заробітної плати в області зменшено на 41,6 млн грн порівняно з початком цього року. Із загальної суми боргу понад 77 % припадає на економічно активні підприємства та майже 17 % на підприємства-банкрути.

На сьогодні погашено заборгованість із заробітної плати на ПАТ „Черкасиобленерго”, дочірньому підприємстві „Черкаський облавтодор” ВАТ Автомобільні дороги України”.

На КП „Облпаливо” із 1,1 млн грн заборгованості із заробітної плати на початок року, залишилися невиплаченими 32,5 тис. грн.

Однак з початку року на 732 тис. грн збільшено заборгованість із заробітної плати на ПАТ „Черкаський приладобудівний завод” , зараз заборгованість становить 3,1 млн грн.

Вгору