“Черкасиелектротранс” саботував роботу MapaMagic, – Карась

14 лютого 2017, 13:07

З квітня і до грудня минулого року додаток MapaMagic працював на міському електротранспорті. Під час роботи виникали часті неполадки в роботі GPS-трекерів та планшета, який знаходився у диспетчерській КП "Черкасиелектротранс". Про це 13 лютого під час засідання сесії міськради повідомив начальник управління транспорту міськради Віталій Москаленко, пише vikka.ua.

Він також додав, що відновлювальні роботи займали багато часу, що призводило до надання користувачам недостовірної інформації та унеможливлювало чітко визначити місцезнаходження всіх тролейбусів в тому числі і диспетчеру.

У свою чергу депутат міськради Павло Карась зазначив, що ймовірність поломки такого обладнання мінімальна, тож причина у тому, що система не працювала, – інша.

"Давайте називати речі своїми іменами: якщо прилади не працювали, то це говорить про те Черкаське тролейбусне управління займалося махінаціями із випуском транспорта на лінію. В одних випадках на лінію випускається менша кількість тролейбусів, а потім субвенція з бюджету виставляється більша. Вважаю, що причиною того, що цей проект загальмувався у місті, є корупційна складова в роботі КП "Черкасиелектротранс". Ніякі прилади не ламалися. Вони навмисне вимикалися для того, щоб не контролювали рух транспорту по маршрутам", – зауважив депутат.

 

Коментарі

Вгору