“Черкаси знову чинять опір?”: Бондаренко і Скічко обмінялися різкими заявами (ВІДЕО)

30 вересня 2021, 13:17

Анатолія Бондаренка не пустили на Конгрес місцевих і регіональних влад у Києві, який організовує Офіс Президента. Про це міський голова Черкас повідомив на своїй сторінці у мережі "Фейсбук". На це відреагував очільник Черкаської ОДА Скічко, назваши таке звернення брехнею. Чиновники обмінялися різкими зверненнями один до одного у мережі.

Міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, який днями обіцяв підняти питання підвищення тарифів на Конгресі місцевих і регіональних влад у Києві, не зміг туди потрапити. Він повідомив, що його туди не пустила охорона.

- Перебуваю у відрядженні у Києві, приїхав на Конгрес під головуванням президента. Але, на жаль, у списках запрошених себе не побачив. Очевидно, що працівники охорони не пустили мене. Отакий діалог зараз відбувається на початку опалювального сезону. Виїжджаю назад у Черкаси. Будемого говорити, що просто вбив купу часу невідомо на що. Нашим високопосадовцям треба ретельніше готуватися, якщо вони хочуть діалогу із міськими головами, - повідомив Бондаренко у опублікованому відео.Вже за 20 хвилин очільник Черкаської ОДА Олександр Скічко опублікував своє відео у відповідь на скаргу Бондаренка.

- Анатолій Бондаренко опублікував відео у своєму FB, що його не пустили на засідання Конгресу місцевих і регіональних влад. Це – неправда! Він є у списку запрошених як міський голова Черкас. Я зараз перебуваю у КВЦ «Парковий».Анатолію Васильовичу, у Вас щось із телефоном, не берете слухавку останні пів години, тому звертаюсь тут: до засідання ще година, Ви на нього цілком встигаєте. Давайте без піару та маніпуляцій, - пише Скічко.Міський голова поки що ніяк не відреагував на це.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дороге тепло: як вплинуть нові тарифи на гаманці та життя черкащан

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору