Черкаси випереджають інші міста за низкою фінансових показників, – Бондаренко

12 листопада 2022, 09:15

Департамент фінансової політики проаналізував доходи й видатки бюджету Черкас за підсумками січня – вересня 2022 року. Порівнювали показники дев’яти міських територіальних громад в Україні: Дніпровської, Вінницької, Полтавської, Хмельницької, Рівненської, Чернігівської, Сумської та Тернопільської. Попри те, що за чисельністю населення Черкаси шості серед інших, це дозволило займати лідируючи позиції за низкою показників.

Про це повідомив міський голова Анатолій Бондаренко.

– Такий результат свідчить про злагоджену й професійну роботу виконавчого комітету, – прокоментував Анатолій Бондаренко. – Дякую всім платникам податків у нашому місті, завдяки яким Черкаси є лідером у допомозі державним органам влади для підсилення обороноздатності країни.

Так, Черкаси четверті за обсягом надходження коштів до загального фонду бюджету та другі за відсотком виконання річних планових показників.

Черкаська міська територіальна громада четверта за обсягами надходжень ПДФО до бюджету, третя – за обсягами запланованих видатків бюджету по трансфертам до інших місцевих бюджетів та за обсягом виконання таких видатків. Водночас, наш обласний центр став третім за обсягами запланованих видатків бюджету по трансфертам до державного бюджету та другим – за обсягами виконання таких видатків.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору