Черкаси вторгували більше 50 мільйонів гривень на останніх земельних торгах

08 липня 2023, 16:17

Під час останніх аукціонів, які відбулися з 3 по 5 липня в електронній системі «Прозорро.Продажі», міська скарбниця має поповнитися майже на 53,7 млн грн - було продано три ділянки у Черкасах.

Перша, площею 3 гектара, в мікрорайоні Митниця по вулиці Героїв Дніпра. Згідно з генеральним планом міста – це землі рекреаційного призначення, тут можуть розміщувати об’єкти фізичної культури і спорту.

Поруч, в районі вулиці Героїв Дніпра та Козацької, придбали ще одну ділянку 1,1 гектара для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.

Третю ділянку площею 0,3 гектара переможець земельних торгів придбав у  районі вулиці Чигиринської, 62 – для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості.

За словами заступника Черкаського міського голови Віктора Беззубенка, програму продажу землі з аукціону міська рада буде реалізовувати й надалі як вигідну й перспективну для міста.

«Максимальна кількість вільних земельних ділянок буде продана або в оренду, або в право власності з аукціону. Аукціони абсолютно прозорі. Ми їх рекламуємо і закликаємо всіх підприємців України:  якщо вони мають бажання, у Черкасах у прозорий спосіб можна купити земельну ділянку», – сказав Віктор Беззубенко.

Начальник відділу стратегічного розвитку та продажу земель  управління земельних ресурсів, землеустрою та інспектування департаменту архітектури та містобудування Ірина Зоря пояснила: після проведення торгів, згідно з процедурою, їхній переможець упродовж 20 робочих днів має підписати відповідні документи і протягом ще 5 робочих днів сплатити до бюджету міста кошти за землю.

З інформацією про запропоновані ділянки і терміни проведення земельних торгів можна ознайомитися:

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору