Черкаси потопають у смітті (відео)

26 грудня 2017, 18:52

Черкаси потопають у смітті. Більше двох діб у двори не приїздять сміттєвози. Побутові відходи вивалюються з переповнених баків, забруднюючи прибудинкові території залишками їжі та непотребом. Розгнівані жителі скаржаться зі дзвінками до Черкаської служби чистоти. Там пояснюють, боргів перед підприємством ТОВ "УмвЕльт Україна", яке й забезпечує вивіз відходів, не мають. Чому засмічений обласний центр, дізнавались журналісти ЧСН.

Черкасець Володимир Якович двічі обходить смітник у своєму дворі по вулиці Нижня Горова, шукаючи, куди висипати сміття з відра. Двірник Валентина Кострелюк з горами непотребу на території своєї дільниці сама не справляється.

Пані Наталія з сусіднього будинку запевняє, що теж справно сплачує квитанції черкаській службі чистоти. І припускає, що причиною засміченості є страйк працівників підприємства, яка відповідальна за вивіз відходів.

У комунального підприємства «Черкаська служба чистоти» укладений договір із ТОВ «Умвельт Україна», яка й забезпечує вивіз сміття. Нині тільки три з семи спецмашин товариства вийшло на прибирання, розповідає директор Черкаської служби чистоти Олександр Савенко.

- Договір підписаний, гроші йдуть вчасно, була затримка у звязку з невиплатою підприємству державних субсидій, але це було тільки 10 днів, ми своїми силами виплатили більше 60 відсотків. Я вважаю цих коштів було достатньо аби підтримувати технічний стан автомобілів, а вони зараз шукають багато причин і відмовок, що погана дорога на полігон. А дорогу ми в цьому році зробили техніку туди заганяли, - зауважує Савенко.

Лісова дорога протяжністю майже 4 кілометри, яка веде на сміттєзвалище у Руській Поляні, нікому не належить, розповідає Олександр Савенко. Черкаська служба чистоти підтримує її стан, аби вантажівки змогли доїжджати до полігону. Втім три з семи автомобілів таки зламались, говорить представник підприємства-перевізника Олександр Варденський.

Нині заборгованість перед ТОВ «УмвЕльт Україна» ліквідована і її представник говорить, що сміттєвози вже найближчим часом виїдуть на прибирання міста.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору