Черкаси отримали домедичні засоби для допомоги воїнам

03 серпня 2023, 20:18

Черкаси отримали гуманітарний вантаж від американської компанії «Ukrainian Federation Of America». У ньому – таблетки, хірургічні набори, перев’язувальний матеріал, шприци, джгути, системи для крапельниць, носилки, лабораторне приладдя тощо. Це все передали представникам ГО «Стоматологи Черкащини». Далі партію домедичних засобів відправлять для порятунку життя і реабілітації воїнів.

«Ми шукали реабілітаційне обладнання і звернулися з листом до цієї американської компанії, – розповідає директорка Центру комплексної реабілітації осіб з інвалідінстю «Жага життя» Наталія Воронкіна. – Вони ж, знаючи як важко українцям під час повномасштабної війни долати російського агресора, прислали нам гуманітарну допомогу, де є багато речей, потрібних для допомоги воїнам».

За словами представників ГО «Стоматологи Черкащини», цей вантаж вони передадуть співзасновнику організації Володимиру Соболевському, який зараз перебуває на передовій. Власним коштом лікар Соболевський придбав медичну евакуаційну машину і оснастив її необхідною апаратурою.

Зазначимо, що ГО «Стоматологи Черкащини» сформувалася в березні 2022 року. Невдовзі до стоматологів приєдналися інші лікарі та друзі не тільки з Черкас і області, а й інших регіонів України. Вони лікують безплатно військових, возять гуманітарну допомогу. За рік передали майже 90 автівок на передову. Сам Володимир пройшов курси медичної евакуації та нині стоматологічну роботу в Черкасах чергує з ротаціями на фронті.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору