Черкаси мають зберегти свій технологічний університет, -Томенко

06 червня 2015, 17:30

1417977524-154

Народний депутат Микола Томенко висловив свою підтримку Черкаському державному технологічному університетові як одній зі складових сучасної української науки, інформує Рідна Черкащина.

Про це Томенко заявив, виступаючи сьогодні на відкритті наукового пікніка з нагоди Дня міста Черкаси. Пікнік організували науковці й студенти ЧДТУ.

- Радію, що наука сьогодні перезавантажується. Переконаний, що Черкаси мають повне історичне, наукове право зберегти свій технологічний університет. Тому моя позиція – Черкаси повинні мати “два крила”: педагогічний, ідеологічного спрямування, університет і технологічний, політехнічного типу університет. Робитиму все для того, щоб ці два крила тримали українську науку й освіту, – підкреслив Томенко, звертаючись до учасників. – Сподіваюся, що ви цим заходом чітко продемонструєте, що в Черкаському технологічному університеті є справжня наука, віддані викладачі і студенти-патріоти.

На думку народного депутата, академічні наукові інститути (академії) повинні бути центрами при університетах, аби набутки українських науковців активніше переходили із теорії в практичну площину.

- Тоді роботодавці будуть інвестувати, бо розумітимуть: винахід, зроблений в університеті і разом із Академією наук доведений до практики, буде “працювати”. За таких умов наша наука не залишиться в теорії, а стане практикою, – додав Томенко.

Поділитись

Коментарі

Вгору