Черкасців запрошують на фестиваль із фінансової грамотності

16 серпня 2023, 10:05

У Черкасах відбудеться міський культурно-освітній фестиваль із фінансової грамотності. На нього запрошують дітей від 6 років, підлітків та батьків. Захід відбудеться 27 серпня в Долині троянд з 16 до 19.00.

Мета фестивалю - популяризувати фінансову грамотність серед дітей та їхніх батьків, підвищити загальний рівень фінансової свідомості та змінити фінансову культуру в країні та місті.

Інтерактивний захід для дітей відбудеться з ігровими локаціями для вивчення фінансової грамотності. Також діятиме локація для дорослих, де буде можливість поспілкуватися з фахівцями фінансового сектору (банки, страхові компанії тощо).

Участь для дітей та батьків безкоштовна.

Підтримати рух з фінансової освіти дітей та дорослих у нашому місті ви можете, ставши спонсором або партнером цього заходу.

Умови для участі спонсорів:

- Генеральний партнер - 15 000 грн
Сертифікат-подяка за підтримку руху з фінансової грамотності, розміщення логотипу на банері, розміщення банера учасника, привітальне слово представника на початку фестивалю, інформація в ЗМІ та соціальних мережах, виступ спікера від партнера.

- Амбасадор - 8 000 грн
Сертифікат-подяка за підтримку руху з фінансової грамотності, розміщення логотипу на банері, привітальне слово представника на початку фестивалю, виступ спікера від партнера, місце для консультацій.

- Партнер - 5 000 грн
Сертифікат-подяка, розміщення логотипу на банері, виступ спікера від партнера, розміщення локації партнера для консультації клієнтів, інформація в ЗМІ та соціальних мережах.

- Спонсор-учасник - 2 500 грн
Сертифікат-подяка, інформація в соціальних мережах, розміщення локації.

Фестиваль проводиться за підтримки Департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради. Також захід підтримують компанії СК "Метлайф", ТОВ "Бумкорн". Організовує захід центр фінансової грамотності та бізнес-освіти "FINCODE" за підтримки Національного проєкту з фінансової грамотності.

Для участі обов'язкова реєстрація: https://bit.ly/3KE1zks

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору